Obserwuj w Google News

Filmy i seriale na Netflix, które warto obecnie znać. Te tytuły biją rekordy [TOP 10]

2 min. czytania
02.11.2021 11:33
Zareaguj Reakcja

Netflix dzieli się listą filmów i seriali, które cieszą się popularnością. Na pierwszym miejscu znalazł się hit ostatnich dni, czyli film "Armia złodziei". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Armia Złodziei
fot. Stanislav Honzik/Netflix

Co obecnie trzeba obejrzeć na Netflixie? Platforma prowadzi ranking, który może się okazać pomocy. Po wielu tygodniach nowy film "Armia Złodziei" zdetronizował koreański serial "Squid Game". Co jeszcze obecnie jest popularne na Netflixie w Polsce?

Zobacz także:  „Armia Złodziei”: rozmawiamy z Zackiem Snyderem i twórcami nowego hitu Netflixa [WYWIAD]

Filmy i seriale na Netflix, które warto obecnie znać. Te tytuły biją rekordy [TOP 10]

Netflix udostępnia swoim użytkownikom ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Redakcja poleca

Na pierwszym miejscu znalazła się nowość, czyli film "Armia złodziei". Jest to prequel "Amii umarłych" Zacka Snydera. To opowieść o losach kasjera z małego miasteczka. Mężczyzna zostaje wciągnięty w przygodę życia, gdy przypadkowa kobieta rekrutuje go do ekipy poszukiwanych przez Interpol przestępców. Grupa planuje serię napadów na sejfy w całej Europie.

Na drugiej pozycji możemy zobaczyć polski film "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2". Premiera kontynuacji polskiego slashera zbiegła się z Halloween. W tej części można się dowiedzieć, jaki los spotkał bohaterkę, która jako jedyna ocalała z krwawej masakry.

Podium zamyka "Squid Game", czyli koreański hit ostatnich tygodni. Serial wciąż nie traci na popularności, co więcej - na stale zapisał się już w popkulturze i zyskał zainteresowanie widzów na całym świecie. W "Squid Game" bohaterowie biorą udział w zabawach dla dzieci - wygrany ma otrzymać ogromną sumę pieniędzy. Nie wiedzą jednak, że jest to gra na śmierć i życie.

W obecnym zestawieniu znalazło się też sporo nowości - między innymi film "Efekt Hipnozy".

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Armia złodziei"
  2. "W lesie dziś nie zaśnie nikt 2"
  3. "Squid Game"
  4. "Sonic. Szybki jak błyskawica"
  5. "Efekt Hipnozy"
  6. "Dynastia"
  7. "Psi patrol"
  8. "Sprzątaczka"
  9. "Ty"
  10. "8 rue de l'Humanité"

Zobacz także:  Celine Dion bohaterką filmu inspirowanego jej życiem. Zobacz zwiastun "Aline: Głos miłości" [WIDEO]

RadioZET.pl

Najlepsze horrory na Netflix: 5 produkcji, które musicie obejrzeć [ZDJĘCIA]