Obserwuj w Google News

"Big Brother" 2019: Tajny pokój w domu Wielkiego Brata. Do czego służy?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
15.04.2019 16:20
Zareaguj Reakcja

"Big Brother" 2019 nie przestaje zaskakiwać. Okazało się, że w domu Wielkiego Brata jest tajne pomieszczenie, o którym nie wiedzieli mieszkańcy. Tylko jedna osoba przebywająca w domu poznała tajemnicę. Do czego służy tajny pokój w "Big Brother" 2019?

"Big Brother" 2019: Tajny pokój w domu Wielkiego Brata. Do czego służy?
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

"Big Brother" 2019 przez wielu widzów jest mocno krytykowany, również dwójka zawodników zdecydowała się odejść z show na własne życzenie. W nieprzyjemnych okolicznościach z show pożegnał się Maciej Borowicz, po tym, jak groził innemu mieszkańcowi pobiciem. W tej sytuacji producenci zdecydowali się na wprowadzenie do domu Wielkiego Brata nowych uczestników. 2 kwietnia weszła do niego Magda Zając, charyzmatyczna rolniczka, która nie wszystkim widzom przypadła do gustu. Jednak teraz zadecydowano o umieszczeniu w show aż dwóch nowych twarzy jednocześnie. Co ciekawe, przy okazji tego zabiegu wyszła na jaw nowa tajemnica związana z "Big Brother" 2019. Okazało się, że w domu znajduje się sekretne pomieszczenie.

Tajny pokój w "Big Brother" 2019

Widzowie "Big Brothera" wiedzą już, że nowymi uczestnikami zostali Angelika Głoczkowska i Jakub Pyśk. Nie mają o tym jednak pojęcia osoby mieszkające aktualnie w domu Wielkiego Brata. Dwie pierwsze doby Angelika i Jakub spędzić mają bowiem w osobnym pokoju, przyglądając się życiu pozostałych bohaterów show. Pokój ten jest tajny i nikt wcześniej nie wiedział, że takie pomieszczenie istnieje.

Jedyną osobą, która dowiedziała się o istnieniu tajnego pokoju, jest  Łukasz Darłak oddelegowany do kontaktu z nowymi lokatorami. Nie został jednak uprawniony do dzielenia się z tą informacją z innymi uczestnikami.

Big Brother tajny pokój
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

ZOBACZ: "Big Brother" 2019: Kto odpadł z programu i opuścił dom Wielkiego Brata? [14.04]

Trzeba przyznać, że tajny pokój zapewnia Angelice i Jakubowi wszelkie wygody. Ogromne, łóżko, sofa, klimatyzacja: nowi mieszkańcy nie mają powodu do narzekania. Charakterystyczną cechą pomieszczenia jest kolorystyka, postawiono bowiem na fiolet, róż i liczne motywy kwiatowe. Ciekawe, czy Wielki Brat postanowi zdradzić mieszkańcom położenie tajnego pokoju.

 

RadioZET.pl/MF