Obserwuj w Google News

„Big Brother” 2019: Maciek groził pobiciem Łukaszowi. Został usunięty z programu

Maciej Friedrich
2 min. czytania
01.04.2019 14:00

Emocje uczestników „Big Brother” 2019 zaczynają się wymykać spod kontroli. Maciek w ostrych słowach zagroził, że pobije Łukasza. Widzowie są oburzeni i zażądali usunięcia go z programu. Produkcja zajęła się sprawą.

„Big Brother” 2019: Maciek groził pobiciem Łukaszowi. Został usunięty z programu
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

„Big Brother” 2019 zapowiadany był jako wielki powrót kultowego show. Miały powrócić emocje towarzyszące obserwowaniu uczestników pierwszej edycji. I choć na początku wielu widzów narzekało na wszechobecną nudę panującą w domu Wielkiego Brata, sytuacja wydaje się zmieniać. Szkoda tylko, że głównie za sprawą negatywnych relacji pomiędzy uczestnikami.

Przypomnijmy, że już w pierwszym tygodniu program z własnej woli zdecydował się opuścić Daniel Barłóg. W kolejnym tygodniu w jego ślady poszła Marlena Klimczyk. Oboje narzekali na atmosferę w domu, w którym nie potrafili się odnaleźć. Z dnia na dzień można również zauważyć rodzące się między mieszkańcami sympatie i antypatie. Jak na dłoni było to widać podczas nominacji. Gracze bez większego problemu nominowali współmieszkańców i bez zająknięcia wyjawiali jasno określone powody swoich decyzji. Szczególne napięcie da się wyczuć pomiędzy Maciejem Borowiczem a Łukaszem Darłakiem. Panowie wyraźnie za sobą nie przepadają, jednak sytuacja po ostatnich nominacjach wydaje się wymykać spod kontroli.

„Big Brother” 2019: Maciek groził pobiciem Łukasza

W niedzielę, 31 marca do opuszczenia domu Wielkiego Brata nominowani zostali Maciek oraz Karolina Wnęk. 31-latek nie ukrywał swojej wściekłości i zapowiedział, że nie będzie pił alkoholu z osobami, które oddały na niego głos. Gdy Łukasz zaśmiał się z jego reakcji, Maćkowi puściły nerwy. Zapowiedział współmieszkańcowi, że „spotkają się po programie”. Następnie w rozmowie z Karoliną wyznał, że może posunąć się do przemocy fizycznej.

– Rozkur... mu łeb. Naprawdę, jak go spotkam na jakimś finale, to wyj... mu w ryj – odgrażał się. Karolina zapowiedziała, że trzyma jego stronę i byłaby w stanie mu pomóc.

Zachowanie uczestnika bardzo nie spodobało się widzom. Część internautów domaga się usunięcia agresywnego mężczyzny z programu i ukarania go za groźby karalne. TVN skomentował sytuację, informując, że „zajmuje się sprawą”. 1 kwietnia pojawiła się informacja, że Maciek opuści dom Wielkiego Brata.

 

RadioZET.pl/MF