Obserwuj w Google News

Big Brother 2019 - kto odpadł z programu i opuścił Dom Wielkiego Brata? [14.04]

Jolanta Waligóra
3 min. czytania
15.04.2019 09:01

Kto odpadłz "Big Brothera" 14.04.2019? W ubiegłą niedzielę poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata - zagrożeni zostali Klaudia Marchewka i Radek Palacz, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników. Podczas emisji odcinka na żywo 14 kwietnia dowiedzieliśmy się natomiast, kto opuścił Dom Wielkiego Brata.

Big Brother 2019 - kto odpadnie z programu i opuści Dom Wielkiego Brata? [14.04]
fot. Instagram.com/bigbrother.tvn7

Big Brother 2019 - kto odpadł 14.04? Kto opuścił Dom Wielkiego Brata? Klaudia Marchewka czy Radek Palacz? Po niedzielnej emisji odcinka zaktualizowaliśmy artykuł i sprawdziliśmy, kto odpadł z "Big Brothera" 14.04.2019.

Big Brother - kto opuścił Dom Wielkiego Brata? [14.04]

O tym, kto odpadł z "Big Brothera" 14.04.2019 dowiedzieliśmy się w niedzielę podczas emisji odcinka na żywo. To właśnie wtedy zostały ogłoszone ostateczne wyniki.

Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

W niedzielę 7 kwietnia poznaliśmy dwie osoby nominowane do opuszczenia Domu Wielkiego Brata. Zagrożeni zostali Klaudia Marchewka i Radek Palacz, którzy uzyskali najwięcej głosów od pozostałych uczestników - odpowiednio pięć i cztery. Uczestnicy nie mogli nominować nowej uczestniczki Magdy Zając, która dołączyła w ubiegły wtorek i otrzymała immunitet.

Big Brother 2019 - kto jest NOMINOWANY do opuszczenia Domu Wielkiego Brata? [14.04]

Decyzja o tym, kto opuścił Dom Wielkiego Brata 14.04.2019, spoczywała po stronie widzów. Od niedzieli można było głosować na tę osobę, która według nas powinna opuścić Dom Wielkiego Brata. Głosowanie odbywało się na dwa sposoby - poprzez wysłanie SMS pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT) lub online na stronie decyduj.online.

Big Brother 2019: UCZESTNICY. Kto występuje w nowej edycji? [LISTA UCZESTNIKÓW]

Uczestniczka Big Brothera 2019,  Klaudia Marchewka ma 25 lat i pochodzi z Nowej Huty. Obecnie mieszka w Krakowie. Jak możemy przeczytać na oficjalnej stronie internetowej programu "Big Brother", Klaudia to wulkan energii, czym natychmiast zjednuje sobie ludzi. Łączy w sobie cechy dość skrajne. Z pozoru delikatna, młoda kobieta, jednak w głębi serca twarda i uparta. W sytuacji zagrożenia z łatwością umiałaby się obronić, gdyż trenowała sztuki walki Muay Thai. Odrzuca słodki, kobiecy wygląd - z wyboru jest typem chłopczycy.

Uczestnik Big Brothera 2019, Radosław Palacz ma 41 lat i mieszka w Piekarach Śląskich. Z zawodu jest stolarzem. Ma żonę - są razem już od ponad 20 lat. Wychowują wspólnie dwóch synów. Dużo działa społecznie - organizuje duże akcje charytatywne. Z zamiłowania jest wędkarzem i akwarystą. 

 

Big Brother 2019: kto jest Wielkim Bratem i kto nim był w poprzednich edycjach?

Kto odpadł z Big Brothera 14.04.2019?

Jak już wspominaliśmy powyżej - nominowanych do opuszczenia Domu Wielkiego Brata po czwartym tygodniu było dwoje uczestników, tj. Klaudia Marchewka i Radek Palacz i to widzowie zadecydowali o tym, kto odpadł z "Big Brothera" 14.04.2019. Z programem pożegnała się Klaudia Marchewka.

Agnieszka Barjasz: kobiecy głos Wielkiego Brata w Big Brother 2019. Kim jest?

Nowa edycja polskiej wersji "Big Brothera" powróciła na ekrany po 10 latach. Pierwszy odcinek wyemitowany został 17 marca. Od tamtej pory z programem pożegnało się siedmiu uczestników. Agnieszka Raczyńska, Natalia Wróbel, Tomasz Urban i Karolina Wnęk przegrali w głosowaniu widzów, a Daniel Barłóg i Marlena Klimczyk sami zrezygnowali z dalszego udziału w show. Z kolei Maciej Borowicz został wyrzucony z Domu Wielkiego Brata za złamanie regulaminu.

RadioZET.pl/JW