Obserwuj w Google News

Big Brother 2019: Magda spędziła noc z Igorem. Widzowie nie kryją oburzenia

Sylwia Wamej
1 min. czytania
16.05.2019 12:50
Zareaguj Reakcja

W „Big Brotherze” wciąż gorąco. Tym razem kolejną już noc spędzili ze sobą Igor i Magda. Czyżby w programie narodził się kolejny romans?

Adam Jankowski/ Reporter/ East News
fot. ---

„Big Brother”: Magda i Igor w jednym łóżku

W „Big Brotherze” wciąż jest bardzo emocjonująco, szczególnie w kwestiach damsko-męskich. Tym razem Magda i Igor po raz kolejny spędzili noc w jednym łóżku. Magdzie wyraźnie podoba się kolega z programu. Baczni widzowie nawet w komentarzach podkreślają, że kobieta była nim zafascynowana od samego początku. Igor z kolei nie ukrywał, że podoba mu się, gdy jest w otoczeniu kobiet.

„Big Brother”: Fani oburzeni zachowaniem Magdy

Ostatnio kamery zarejestrowały moment, gdy Magda i Igor trafili razem do łóżka, i to już po raz drugi. Magda z czułością głaskała Igora, jednak jak podkreślają fani, ten z kolei nie jest nią za bardzo zainteresowany. Na Instagramie programu niektóre komentarze są naprawdę ostre i dużo z nich celuje w Magdę. Fani uważają, że uczestniczka „Big Brothera” narzuca się Igorowi. Internauci zwracają też uwagę na to, że takie obrazki ogląda w telewizji 9-letnia córka Magdy. „Wstydu nie ma. Pakować się do łóżka Igorowi” – napisał jeden z fanów programu. 

 

„Trochę niesmacznie patrzy się na taką kobietę, która na siłę pcha się do faceta, który średnio jest nią zainteresowany – dodawali inni.

RadioZEt.pl/ SW