Obserwuj w Google News

„Big Brother” 2019: Będzie kolejna edycja? Wiadomo, kiedy zapadnie decyzja

Maciej Friedrich
2 min. czytania
14.05.2019 13:21
Zareaguj Reakcja

Wielbiciele „Big Brothera” 2019 z pewnością chętnie obejrzeliby kolejną odsłonę programu. Jak dowiedział się magazyn „Flesz”, decyzja co do pojawienia się kolejnej edycji „Big Brothera” zapadnie już niedługo. Wyniki oglądalności nastrajają pozytywnie.

„Big Brother” 2019: Będzie kolejna edycja? Wiadomo, kiedy zapadnie decyzja
fot. Beata Zawadzka/East News

„Big Brother” 2019 od początku planowany był jako spektakularny powrót na ekrany formatu, który w 2001 roku zelektryzował Polaków. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy w dobie internetu podglądanie obcych osób odciętych od świata nadal będzie tak samo atrakcyjne. Wiele wskazuje jednak na to, że Polacy nadal doskonale się bawią, obserwując perypetie mieszkańców domu Wielkiego Brata. Zwłaszcza że w domu dzieje się coraz więcej. Część osób nie wytrzymała i opuściła program z własnej woli, jeden z uczestników wzbudził ogromne kontrowersje, wracając do show mimo usunięcia go przez widzów, możemy również obserwować pierwszy romans w „Big Brother” 2019. Widzowie nie mogą narzekać na nudę.

Wyniki oglądalności wydają się potwierdzać euforię, z jaką fani przyjęli nową edycję. Wyniki przygotowane dla portalu Wirtualne Media przez Nielsen Audience Measurement nastrajają pozytywnie. Pod koniec kwietnia „Big Brothera” 2019 o godzinie 20.00 oglądało średnio 856 tysięcy widzów, a „Big Brothera Nocą” 221 tysięcy.

Big Brother 2019
fot. Piotr Molecki/East News

„Big Brother” 2019: Będzie kolejna edycja?

Jak informuje magazyn „Flesz”, władze stacji są zadowolone z wyników oglądalności, jakie osiąga „Big Brother”. W związku z tym pojawiły się plany emisji kolejnej edycji programu, która miałaby pojawić się na ekranach jesienią. Według magazynu decyzja o nakręceniu kolejnej odsłony ma zapaść w ciągu kilku najbliższych tygodni. Producenci mają być również zadowoleni z Agnieszki Woźniak-Starak, prezenterka ma więc duże szanse na poprowadzenie także kolejnej edycji. Przypomnijmy, że Agnieszka w połowie kwietnia miała otrzymać od producentów reprymendę.

Odcinki „Big Brothera” 2019 możemy oglądać na antenie TVN7 o godzinie 20.00.

 

RadioZET.pl/MF