Obserwuj w Google News

„Big Brother” 2019: Namiętne pocałunki w domu Wielkiego Brata. Romans kwitnie

Maciej Friedrich
2 min. czytania
14.05.2019 09:56
Zareaguj Reakcja

Pierwszy romans w „Big Brotherze” 2019 stał się faktem. Magda i Oleh nie zamierzają się dalej ukrywać. Na imprezie w domu Wielkiego Brata namiętnie się całowali. 20-latek odważnie wyznał swoje uczucia.

„Big Brother” 2019: Namiętne pocałunki w domu Wielkiego Brata. Romans kwitnie
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

„Big Brother” 2019 wzbudza wiele kontrowersji, ale programowi z pewnością nie można zarzucić zanudzania widzów. Niemal każdego dnia w domu Wielkiego Brata dzieje się coś godnego uwagi fanów. Po niedzielnym odcinku widzowie głośno komentowali oburzającą ich zdaniem decyzję o  powrocie do programu Łukasza, którego widzowie usunęli w drodze głosowania pod koniec kwietnia. Wczorajszego wieczoru miała miejsce inna sytuacja, która zelektryzowała wielbicieli „Big Brothera”.

Z pewnością jednym z najważniejszych elementów programu są relacje pomiędzy mieszkańcami domu. Część widzów z pewnością wyczekiwała pierwszego romansu w „Big Brotherze” 2019. Po ostatniej imprezie w domu Wielkiego Brata śmiało można powiedzieć, że się doczekali.

„Big Brother” 2019: Pocałunek Magdy i Oleha

Od jakiegoś czasu dało się zauważyć, że Magda Wójcik i Oleh Riaszeńczew mają się ku sobie. Polka i Ukrainiec spędzali ze sobą dużo czasu, flirtowali, a nawet spali w jednym łóżku. Oleh nie zyskał sobie sympatii wypowiedzią na temat seksu z Magdą, która zdaniem wielu widzów otarła się o zapowiedź gwałtu. Wczorajszy wieczór pokazał, że mieszkańcy zdecydowali się pójść o krok dalej.

Podczas zakrapianej imprezy w domu Wielkiego Brata Magda i Oleh namiętnie się całowali. 20-latek zdecydował się również na wyznanie współlokatorce miłości. Padły słowa „kocham Cię”, ale widzowie nie wierzą w dobre intencje Ukraińca.

Big Brother 2019 pocałunek
fot. Instagram:@bigbrother.tvn7

Przypomnijmy, że Oleh, flirtując z Magdą, jednocześnie nominował ją do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Część internautów nie wierzy w jego szczere intencje.

„Biedna Madzia...Nie uważacie, że to dziwne że Olek trzyma się z najsilniejszymi i w dodatku udaje zakochanego w Madzi? To jest właśnie przepustka do finału, nieźle to rozegrał...Po programie dziewczyna się bardzo zawiedzie słysząc wszystko co mówił o niej Oleh...”

„On chyba nie wie, co to znaczy »kocham cie«, nie rzucajmy takich słów na wiatr” – czytamy w komentarzach na Instagramie.

Czas pokaże, czy uczucie między uczestnikami „Big Brother” 2019 przetrwa.

 

RadioZET.pl/MF