Zamknij

Igor Jakubowski - Big Brother 2019: kim jest finalista reality show?

Karolina Piotrowska
16.06.2019 21:18
Igor Jakubowski - Big Brother 2019: kim jest uczestnik reality show?
fot. Piotr Molecki/East News

Kim jest Igor Jakubowski? Big Brother 2019, czyli znane reality show powróciło na antenę po 11 latach przerwy. Premiera nowej edycji programu nastąpiła w niedzielę, 17 marca i właśnie wtedy mogliśmy poznać wszystkich uczestników. Przedstawiamy krótką sylwetkę jednego z nich: czym się zajmuje, ile ma lat i kim jest Igor Jakubowski - finalista programu Big Brother.

Kim jest Igor Jakubowski - finalista "Big Brothera" 2019? Pierwszy odcinek programu został wyemitowany w połowie marca. W dniu premiery poznaliśmy także wszystkich uczestników reality show. Przed finałem sprawdzamy, co wiadomo o jednym z nich, czyli kim jest Igor Jakubowski, ile ma lat, czym się zajmuje i dlaczego postanowił wziąć udział w programie "Big Brother".

» Big Brother 2019 - ile trwa program i ile odcinków zostanie wyemitowanych?

Igor Jakubowski - Big Brother 2019: kim jest finalista reality show?

Finalista Big Brothera 2019, Igor Jakubowski ma 26 lat i mieszka w Koninie. Jest zawodowym bokserem i pięściarzem, a także wicemistrzem Europy, mistrzem Unii Europejskiej, olimpijczykiem i dziesięciokrotnym mistrzem Polski. Brał udział w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro w 2016. Jego rodzina wiernie kibicuje jego wyczynom sportowym.

- Chodzi mi o to, żeby się spełniać w życiu, robić to, co lubię, robić to, co kocham i cieszyć się tym. - tak mówi Igor sam o sobie.

- Ważne jest dla mnie to, żeby nie zawodzić ludzi, żeby zawsze być szczerym. Wolę wszystko to, co myślę, powiedzieć komuś prosto w oczy. Nawet jeśli komuś ma się to nie spodobać.

» Big Brother 2019 - o co chodzi w programie i na czym polega? [ZASADY]

Big Brother 2019 - Igor Jakubowski: co jeszcze o nim wiemy?

W programie "Big Brother" 2019, Igor Jakubowski podkreśla, że lubi współpracować z ludźmi i im pomagać. Jest to sportowiec z zasadami, którymi stara się kierować również w życiu. Razi go pycha, zarozumiałość i brak szacunku. Jest bezkonfliktowy, a w ludziach widzi przede wszystkim dobro. Swoje emocje rozładowuje na sali treningowej. Rodzina opisałaby go jako zwariowanego chłopaka o dobrym sercu.

Igor dotarł do finału Big Brothera 2019. Wyniki i zwycięzcę poznamy już w niedzielę, 16 czerwca 2019 roku.

» "Big Brother" 2019 - NAGRODA. Ile otrzyma zwycięzca "Big Brothera"?

Program "Big Brother" 2019 powrócił na antenę po 11 latach przerwy. Odcinki były emitowane w telewizji przez trzy miesiące, począwszy od 17 marca. Dodatkowo dostępne były także transmisje w internecie bezpośrednio z domu Wielkiego Brata.

RadioZET.pl/KP