Zamknij

"X-Men Dark Phoenix" - obsada, zwiastun, premiera, fabuła. O czym będzie film?

Redakcja
31.01.2019 13:22

„X-Men Dark Phoenix” już niebawem wejdzie do kin. Ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich fanów filmów o superbohaterach. Znamy już m.in. obsadę, datę premiery i zwiastun filmu "X-Men Dark Phoenix". Sprawdźcie co jeszcze wiadomo o kolejnym filmie z cyklu o mutantach. 

X-Men
fot. youtube screen

Kiedy premiera "X-Men Dark Phoenix"? Kto zagra w "X-Men Dark Phoenix"? Jaka będzie obsada "X-Men Dark Phoenix"? Jest już fabuła "X-Men Dark Phoenix"? Gdzie obejrzeć zwiastun "X-Men Dark Phoenix"? Przeczytajcie nasz artykuł, by znaleźć odpowiedź na wszystkie te pytania. 

Premiera „X-Men Dark Phoenix”: data

Premiera „X-Men Dark Phoenix” (polski tytuł: "X-Men Mroczna Phoenix")  została wyznaczona na czerwiec 2019 roku. Pierwotnie, nowy film o superbohaterach miał wejść do kin wcześniej, jednak ze względu na przedłużające się zdjęcia i zmiany poprodukcyjne termin premiery "X-Men Dark Phoenix" został przełożony. Teraz już jednak wiadomo, że film „X-Men Dark Phoenix” na duży ekran wejdzie w czerwcu 2019 roku.

Zobacz także

Fabuła „X-Men Dark Phoenix”. O czym będzie film?

Fabułę „X-Men mroczna Phoenix” mogliśmy poznać dzięki krótkiemu opisowi, który opublikowali producenci filmu. Oto, jak brzmi notatka dotycząca scenariusza nowego filmu o superbohaterach:

Mutanci z tytułowej drużyny stali się narodowymi bohaterami. Charles Xavier (James McAvoy), którego podobizna znalazła się na okładce magazynu "Time", wykazuje się brakiem rozsądku i wysyła bohaterów na coraz niebezpieczniejsze misje. W trakcie jednej z nich potężna kosmiczna siła przejmuje kontrolę nad Jean.

Zobacz także

Kto zagra w „X-Men Dark Phoenix”? OBSADA

Obsada "X-Men Mroczna Phoenix" to, podobnie jak wcześniejsze filmy z cyklu o X-menach, prawdziwa plejada gwiazd. Dodatkowo, w produkcji "X-Men Dark Phoenix" pojawią się nowe postaci. Sprawdźcie, kto zagra w „X-men Mroczna Phoenix”.

  • Sophie Turner jako Jean Grey / Phoenix
  • Jennifer Lawrence jako Raven / Mystique
  • Michael Fassbender jako Erik Lehnsherr / Magneto
  • James McAvoy jako Profesor Charles Xavier
  • Nicholas Hoult jako Hank McCoy / Bestia
  • Tye Sheridan jako Scott Summers / Cyklop
  • Kodi Smit-McPhee jako Kurt Wagner / Nightcrawler
  • Alexandra Shipp jako Ororo Munroe / Storm

Zwiastun“X-Men Dark Phoenix”

Trailer “X-Men Dark Phoenix” jest już do obejrzenia w sieci. Zwiastun zdradza kilka szczegółów odnośnie fabuły nowego filmu – w tym np. to, kto dołączy do grupy X-Menów.

"X-Men Mroczna Phoenix" to już dwunasty film z kinowego cyklu, którego głównymi bohateramimutanci obdarzeni niezwykłymi siłami. W 2019 szykuje się też premiera horroru "Nowi mutanci", który według zapowiedzi producentów, ma stanowić początek nowego cyklu filmów o superbohaterach

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl/PZ