Obserwuj w Google News

Sala Samobójców. Hejter - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w internecie? [PLAYER]

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
18.03.2020 09:18
Zareaguj Reakcja

Gdzie obejrzeć "Sala Samobójców. Hejter" online? Informacji na ten temat szuka wiele osób, które nie miały jeszcze okazji obejrzeć najnowszego filmu w reżyserii Jana Komasy. Produkcja dostępna będzie w internecie jeszcze w drugiej połowie marca 2020. Szczegółowe informacje na temat filmu "Sala Samobójców. Hejter" online, można znaleźć poniżej.

Sala Samobójców. Hejter - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w internecie? [PLAYER]
fot. Youtube/KinoSwiatPL

"Sala Samobójców. Hejter" - ONLINE. Gdzie obejrzeć cały film w internecie za darmo? Czy jest dostępne jakiekolwiek legalne źródło? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, gdzie oglądać film "Sala. Samobójców. Hejter" w internecie - Player, TVP VOD, Ipla, Netflix, HBO.

Sala Samobójców. Hejter: ONLINE - gdzie obejrzeć cały film w internecie? [PLAYER]

Informacji na temat tego, gdzie obejrzeć film "Sala Samobójców. Hejter" online za darmo, szukają przede wszystkim te osoby, które nie miały jeszcze okazji zobaczyć najnowszego filmu w reżyserii Jana Komasy. Przypomnijmy, że produkcja zadebiutowała w kinach w piątek, 6 marca 2020 roku, a niedługo po premierze filmu wszystkie kina, z uwagi na rozprzestrzeniającą się epidemię koronawirusa, zostały zamknięte do odwołania. W związku z tym wiele osób nie zdążyło się wybrać na seans do kina.

Dla wszystkich, którzy chcieli obejrzeć film Jana Komasy z Maciejem Musiałowskim w roli głównej mamy bardzo dobre wiadomości - film "Sala Samobójców. Hejter" online dostępny będzie w serwisie internetowym Player.pl. Produkcja trafi na platformę w środę, 18 marca 2020. Będzie to jedyne legalne źródło w internecie, poprzez które można obejrzeć produkcję.

Jak dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, dostęp do filmu "Sala samobójców. Hejter" na Player.pl przez 48 godzin będzie kosztował 35 zł.

Film Sala Samobójców. Hejter - o czym jest i kto gra? [OBSADA, ZWIASTUN]

W roli głównej występuje młody aktor Maciej Musiałowski, znany m.in. z roli Ksawerego w serialu "Druga szansa". Ponadto w obsadzie filmu "Sala Samobójców. Hejter" występują: Vanessa Aleksander, Agata Kulesza, Danuta Stenka, Maciej Stuhr, Jacek Koman czy Jędrzej Wielecki.

Za reżyserię produkcji natomiast odpowiedzialny jest Jan Komasa.

Wydalony z Uniwersytetu Warszawskiego student prawa, zostaje przyłapany na plagiacie. Postanawia jednak ukrywać ten fakt przed światem i nadal pobiera pomoc finansową od państwa Krasuckich - brzmi opis filmu na portalu Filmweb.

Poniżej zamieszczamy zwiastun "Sali Samobójców. Hejter".

RadioZET.pl/JW