Obserwuj w Google News

Konferencja ministra zdrowia 28.04.2021 - o której godzinie i gdzie oglądać? [GODZINA, TRANSMISJA]

2 min. czytania
28.04.2021 09:39
Zareaguj Reakcja

Najbliższa konferencja rządowa odbędzie się w środę, 28 kwietnia 2021. Podczas wydarzenia dowiemy się, czy zostaną wprowadzone kolejne obostrzenia dla mieszkańców naszego kraju, czy może część restrykcji zostanie zniesiona. Szczegółowe informacje na temat tego, o której godzinie konferencja ministra zdrowia 28.04.2021 i gdzie oglądać, można znaleźć poniżej.

Konferencja ministra zdrowia 28.04.2021 - o której godzinie i gdzie oglądać? [GODZINA, TRANSMISJA]
fot. Zbyszek Kaczmarek/REPORTER/EASTNEWS

Kiedy konferencja premiera i ministra zdrowia 28 kwietnia 2021? O której godzinie? Gdzie obejrzeć w telewizji i online? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę i godzinę rozpoczęcia się konferencji premiera 28.04.2021.

Kiedy konferencja ministra zdrowia i o której godzinie? [28.04.2021]

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat dokładnej daty i godziny konferencji ministra zdrowia 28.04.2021. Najbliższe takie wydarzenie odbędzie się w środę. Jak poinformował w mediach społecznościowych Piotr Muller, konferencja Adama Niedzielskiego i Mateusza Morawieckiego zaplanowana jest na godzinę 10:15.

Do kiedy galerie handlowe będą zamknięte? DATA otwarcia galerii handlowych [KWIECIEŃ 2021]

Mówi się, że podczas środowej konferencji rząd poinformuje o częściowym zniesieniu restrykcji. Jak podaje portal TVN24.pl, minister zdrowia Adam Niedzielski podczas poniedziałkowej konferencji zapowiedział: "Przygotowujemy harmonogram luzowania obostrzeń na maj. Będzie on zaprezentowany najprawdopodobniej w środę, ewentualnie w czwartek". Dodał także, że oprócz edukacji w tym miesiącu mogą wznowić funkcjonowanie także inne sektory.

Luzowanie obostrzeń. Ten wariant rząd bierze pod uwagę

Konferencja ministra zdrowia 28.04.2021 - gdzie obejrzeć? [TRANSMISJA]

Transmisja z konferencji ministra zdrowia 28 kwietnia 2021 dostępna będzie m.in. w telewizji na kanałach TVP Info, Polsat News oraz TVN24. Ponadto wydarzenie będzie można oglądać także bezpłatnie w internecie, m.in. na Facebooku na stronie Kancelarii premiera oraz na polsatnews.pl

Dodatkowo  relacja z konferencji ministra zdrowia i premiera na żywo na stronie internetowej RadioZET.pl

Przypomnijmy, że  od 26 kwietnia w 11 województwach część obostrzeń została złagodzona. Chodzi o woj. małopolskie, zachodniopomorskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, świętokrzyskie, lubuskie, pomorskie, lubelskie, warmińsko-mazurskie, podkarpackie i podlaskie. W poniedziałek w tych regionach otwarte zostały salony urody, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne, a uczniowie klas 1-3 przeszli w tryb nauki hybrydowej. 

RadioZET.pl