Zamknij

Empik Premium - co to, na czym polega nowa usługa Empik i ile kosztuje? [CENA]

Jolanta Waligóra
20.08.2019 13:44
Empik Premium - co to, na czym polega nowa usługa Empik i ile kosztuje? [CENA]
fot. Stanislaw Bielski/REPORTER/EASTNEWS

Empik Premium to nowa usługa, która dedykowana jest zarówno klientom preferującym zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i tym, którzy wolą kupować online. Usługa pozwala m.in. na skorzystanie z szerokiej listy benefitów. Szczegółowe informacje na temat tego, na czym polega Empik Premium, co to jest i ile kosztuje, można znaleźć poniżej.

Empik Premium - na czym polega nowa usługa Empik? O co chodzi? Jakie korzyści i benefity przewidziane są dla klientów? Co trzeba zrobić, aby je otrzymać? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, co to jest Empik Premium i do czego służy.

Empik Premium - na czym polega nowa usługa i o co w niej chodzi?

Na początku warto wspomnieć, że Empik Premium to usługa skierowana do wszystkich klientów, zarówno tych, którzy preferują zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i tych korzystających z Empik.com czy aplikacji mobilnej. Usługa pozwala m.in. na skorzystanie z szerokiej listy benefitów.

Uczestnik Empik Premium może korzystać m.in. ze specjalnych cen we wszystkich kanałach sprzedaży, a dodatkowo otrzyma do 3% zwrotu środków na swoje konto w Empik.com - nawet do 600 złotych rocznie. Ponadto klienci mogą cieszyć się z darmowej dostawy. W skład szerokiej listy benefitów, które oferuje usługa Empik Premium, wchodzi także stała 15% zniżka w salonach Empik. Pakiet kulturalny w Empik Premium natomiast to unikalny dostęp do biletów na koncerty i wydarzenia, 20% zniżki do kin Helios czy pakiet audiobooków i ebooków za 0 zł.

Cena Empik Premium - ile kosztuje usługa?

Wiele osób szuka także informacji na temat tego, ile kosztuje Empik Premium. Kwota, którą trzeba zapłacić za nową usługę, nie jest wygórowana. W przypadku 12-miesięcznego okresu rozliczeniowego, cena za Empik Premium wynosi 6,67 zł miesięcznie.

Warto wspomnieć, że usługa ta oferowana jest na czas nieokreślony, przy czym odbiorca może wybrać dogodny dla siebie okres rozliczeniowy:

  • 6,67 zł/mies. – przy 12-miesięcznym okresie rozliczeniowym
  • 8,33 zł/mies. – przy 6-miesięcznym okresie rozliczeniowym
  • 9,99 zł/mies. – przy miesięcznym okresie rozliczeniowym

Usługę Empik Premium uruchomić można w każdym momencie, zarówno w salonie, jak i na Empik.com oraz w aplikacji. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie empik.com/premium.

RadioZET.pl/mat.prasowe/JW