Obserwuj w Google News

TVP wyemituje serial o Annie Przybylskiej. Inny niż film "Ania". Kiedy premiera?

1 min. czytania
11.03.2023 21:40

Serial "Ania" o Annie Przybylskiej pokaże wkrótce Telewizja Polska. Miniprodukcja została poszerzona o nowy materiał, którego nie pokazano w filmie "Ania". Kiedy premiera serialu o Annie Przybylskiej w TVP?

Film o Annie Przybylskiej "Ania"
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/EAST NEWS

Film "Ania" o Annie Przybylskiej, który miał premierę 7 października 2022 r., stał się kasowym hitem. Do kin ściągały tłumy, żeby obejrzeć pierwszą produkcję poświęconą zmarłej w 2014 roku gwieździe "Złotopolskich". W filmie udostępniono prywatne materiały rodziny, a o uwielbianej aktorce wypowiadali się bliscy oraz zaprzyjaźnione gwiazdy. Od 3 marca film "Ania" dostępny jest na platformie VOD TVP, ale Telewizja Polska szykuje dla fanów aktorki kolejną gratkę w postaci miniserialu o Annie Przybylskiej. 

Redakcja poleca

Serial "Ania" o Annie Przybylskiej w TVP. Kiedy premiera? 

W święta wielkanocne, 9 i 10 kwietnia 2023 r., TVP wyemituje czteroodcinkowy serial "Ania", ukazujący historię życia Anny Przybylskiej. Twórcy rozszerzyli wersję pełnometrażową o niepublikowane dotąd materiały m.in. sceny i wspomnienia, których nie było w kinowej wersji. Telewizja zamierza wyemitować po dwa 30-minutowe odcinki każdego dnia. 

Za serial "Ania" odpowiadają Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski, czyli twórcy pełnometrażowego filmu oraz innych przebojów o gwiazdach: "Krzysztof Krawczyk - Całe moje życie" i "Maryla. Tak kochałam". 

Premiera serialu "Ania" o Annie Przybylskiej w TVP w Wielkanoc 9 kwietnia 2023 r., a dwa kolejne odcinki - 10 kwietnia w Poniedziałek Wielkanocny.