Obserwuj w Google News

Mikołaj Krawczyk wraca do "Pierwszej miłości"? Jego postać zginęła

2 min. czytania
15.05.2023 22:30
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Krawczyk wróci do obsady "Pierwszej miłości"? Według medialnych doniesień Edward Miszczak ma rozważać wskrzeszenie bohatera, który przed laty został uśmiercony przez scenarzystów.

Mikołaj Krawczyk wraca do "Pierwszej miłości"?
fot. VIPHOTO/East News

Mikołaj Krawczyk ogólnopolską rozpoznawalność zdobył dzięki rolom w popularnych serialach. Widzowie doskonale pamiętają go między innymi z " Pierwszej miłości", gdzie w latach 2005-2013 wcielał się w postać Pawła Krzyżanowskiego. Bohater grany przez Krawczyka został uśmiercony przez scenarzystów, mężczyzna miał zginąć w katastrofie w Peru. Jednak czy na pewno? Jak dowiedział się portal Plotek, Edward Miszczak ma rozważać wielki powrót Mikołaja do obsady, co mogłoby wywołać niemałe emocje.

Rewolucja w "Pierwszej miłości"? Edward Miszczak szykuje zmiany w serialu

Portal, powołując się na osobę związaną z Polsatem, poinformował o spotkaniu producentów "Pierwszej miłości" z Edwardem Miszczakiem. Prawdopodobnie nowy dyrektor programowy Polsatu zamierza rozszerzyć przeprowadzaną w stacji rewolucję także na seriale.

- W zeszłym tygodniu było spotkanie producentów "Pierwszej miłości" z dyrektorem programowym Edwardem Miszczakiem. Były rozmowy o pomysłach na realizację nowej transzy. Podobno ceni on serial za obsadę i bohaterów, do których są przywiązani fani serialu oraz wie, że fani kochają Anetę Zając. Dlatego producenci mogą być spokojni o przyszłość "Pierwszej miłości" - czytamy.

Miszczak ma planować przywrócenie niektórych postaci, których wątki zostały zakończone. Wśród nich miał znaleźć się właśnie Mikołaj Krawczyk.

Redakcja poleca

Mikołaj Krawczyk wraca do "Pierwszej miłości"? Serialowy Paweł zginął w katastrofie

Mikołaj Krawczyk miał być brany pod uwagę jako odtwórca postaci, którą Edward Miszczak widziałby w nowych odcinkach "Pierwszej miłości". O ile wyjaśnienie widzom, że Paweł tak naprawdę nie zginął, nie powinno być trudne, prywatny konflikt aktora z Anetą Zając może stanowić problem.

- Jak co sezon rozmawiano, jak podkręcić emocje w serialu, zastanawiano się nad nowymi wątkami oraz przywróceniem intrygujących postaci, które zostały kiedyś odsunięte. I tak na planowaniu padło nazwisko Mikołaja Krawczyka. Ciekawe, co na to Aneta Zając - czytamy. 

Przypomnijmy, że Mikołaj i Aneta przez 7 lat byli w związku i mają dwóch synów. Para jednak rozstała się bardzo złych stosunkach. W prokuraturze w Warszawie toczyło się postępowanie dotyczące rzekomego zalegania Krawczyka z alimentami na dzieci. Mówiło się o nawet 170 tysiącach złotych. Postępowanie miało zostać umorzone, jednak wpłynęło zażalenie, w związku z czym dalsze informacje nie będą udzielane.

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając
fot. Zbyszek Kaczmarek/East News