Obserwuj w Google News

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał synów. "Chłopcy podobni do tatusia"

1 min. czytania
17.08.2020 14:43
Zareaguj Reakcja

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał synów w całej okazałości. Aktor "Pierwszej miłości" pochwalił się rodzinnym zdjęciem w towarzystwie m.in. żony - Sylwii Juszczak oraz ukochanych dzieci. Fani podkreślają niezwykłe podobieństwo chłopców do słynnego taty.

Mikołaj Krawczyk
fot. Tricolors/ East News

Mikołaj Krawczyk po raz pierwszy pokazał synów [FOTO]

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając przed laty tworzyli parę, której owocem miłości jest dwóch synów: Michała i Roberta. Słynni rodzice chronią wizerunki swoich dzieci i do tej pory nie pokazywali ich w pełnej krasie w mediach społecznościowych.

Tym razem jednak Mikołaj Krawczyk zdecydował się pokazać twarze chłopców. Gwiazdor "Pierwszej miłości"  opublikował rodzinne zdjęcie, na której znalazła się m.in. obecna żona aktora- Sylwia Juszczak i ich córeczka oraz synowie z poprzedniego związku.

Fani w komentarzach szczególnie zwrócili uwagę na chłopców "Chłopców ma pan pięknych", "synowie są twoją kopią, panie Mikołaju", "chłopcy prześliczni", "super, że w końcu pokazałeś twarze chłopaków", "chłopcy przystojni jak tata" - pisali fani.

Mikołaj Krawczyk: Życie prywatne aktora

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk byli ze sobą przez siedem lat. Po rozstaniu z koleżanką z planu serialu "Pierwsza miłość" aktor związał się z Agnieszką Włodarczyk, jednak ich związek również nie przetrwał próby czasu. Gwiazdor ostatecznie znalazł miłość u boku Sylwii Juszczak, z którą wziął ślub. Para doczekała się córeczki Konstancji. Sylwia Juszczak wychowuje również z pierwszego małżeństwa dwóch synów:  Vincenta i Nataniela.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl