Obserwuj w Google News

Disney+ za 7 złotych miesięcznie. Jak zdobyć niższy abonament?

3 min. czytania
06.09.2023 15:26
Zareaguj Reakcja

Disney+ ma specjalną ofertę cenową na wrzesień 2023 dla wszystkich nowych i powracających klientów - dostęp do platformy za jedyne 6,99 złotych miesięcznie.

Disney Plus - materiał poglądowy
fot. AA/ABACA/Abaca/East News

Kiedy konkurencja podnosi ceny za abonament, Disney+ idzie w przeciwnym kierunku i postanawia obniżyć miesięczne stawki. Co zrobić, żeby cieszyć się platformą streamingową Disneya za niecałe 10 złotych za miesiąc?

Disney+: abonament za 7 złotych miesięcznie

Platformy streamingowe stały się już normą i w niektórych przypadkach całkowicie wyparły telewizję. Nietrudno odmówić im, że mają przewagę nad starszym mediów sprzed czasów internetu - są tańsze, można z nich korzystać gdzie i kiedy się chce, a widzów nie ogranicza ramówka. Niestety przesyt na rynku i uzależnienie konsumentów sprawiły, że wiele platform streamingowych stało się bardziej restrykcyjnych, jeśli chodzi o zasady ich użytkowania, a także znacznie podniosło ceny abonamentów.

Chociaż Disney+ niewątpliwie też planuje zwiększyć stawki za dostęp do bazy, w której można między innymi oglądać filmy i seriale ze światów Marvela i Star Wars, animacje Pixara i filmy Disneya, a także programy przyrodnicze National Geographic tudzież produkcje z platformy Star, we wrześniu 2023 pojawiła się specjalna oferta.

Jak informuje Disney+, w dniach 6-20 września 2023 roku, wszyscy nowi i powracający abonenci platformy, zapłacą jedynie 6,99 miesięcznie za dostęp do bazy filmów i seriali. Jest jednak jeden haczyk. Promocyjna cena będzie obowiązywała tylko przez 3 miesiące, co oznacza, że w grudniu 2023 roku, opłaty wrócą już do regularnych stawek.

Nie zmienia to jednak faktu, że za 21 złotych za trzy miesiące, czyli mniej niż za miesiąc w zwykłej stawce abonamentowej Disney+, można cieszyć się ukochaną klasyką oraz nowościami oferowanymi przez serwis streamingowy. By rozpocząć subskrypcję, należy wejść na stronę www.disneyplus.com.
Jedyne co trzeba zrobić, to założyć nowe konto, lub w przypadku osób, które zrezygnowały z Disney+, odświeżyć subskrypcję.

Redakcja poleca

Disney+: co oglądać na platformie?

A baza filmów seriali i programów dostępnych na Disney+ naprawdę kusi. Jeśli chodzi o nowości, warto zainteresować się najnowszą produkcją odcinkach ze świata "Gwiezdnych Wojen". Mowa o serialu "Ahsoka", opowiadającym o tytułowej Jedi. Inną głośną produkcją jest aktorska wersja kultowej "Małej Syrenki" - letniego kinowego hitu. Popularnością cieszy się też kryminał komediowy "Zbrodnie po sąsiedzku" z gwiazdorską obsadą.

Niebawem na Disney+ trafi 2. sezon wysoko ocenianego serialu Marvela pod tytułem "Loki". Tom Hiddleston ponownie wcieli się w chytrego brata Thora, by wpaść w wir przygód w agencji zajmującej się panowaniem nad linią czasu. Nie zabraknie też znanej i lubianej klasyki, czyli najnowszego sezonu serialu "Grey’s Anatomy: Chirurdzy". Na miłośników adaptacji czeka też serialowa nowość - wersja serii "Percy Jackson i bogowie olimpijscy", a na osoby lubiące niezobowiązującą rozrywkę kolejny sezon reality show "The Kardashians".

Nie przegap
Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News