Obserwuj w Google News

Canal+ za darmo. Oglądaj "Belfra" bez opłat

2 min. czytania
28.06.2023 14:49
Zareaguj Reakcja

Canal+ powraca ze specjalną ofertą. Bez żadnych opłat i rejestracji konta można obejrzeć czołowe produkcje platformy, w tym 1. sezon "Belfra".

Belfer - Maciej Stuhr - kadr z serialu Canal+
fot. Canal+/materiały prasowe

Dobre wieści dla fanów polskich seriali Canal+. Serwis udostępnił całkowicie za darmo początki swoich największych hitów. Dodatkowo bez opłat można oglądać 1. sezon "Belfra" z Maciejem Stuhrem w roli głównej.

Canal+ za darmo: polskie seriale bez opłat

W dobie platform streamingowych można wydać na oglądanie filmów i seriali więcej pieniędzy, niż w czasach królowania kablówki. Z tego powodu serwisy wymyślają rozmaite sposoby na przyciągnięcie użytkowników do swojego produktu.

Redakcja poleca

I tak właśnie jest w przypadku Canal+. Po wejściu na stronę Canal+ Online możemy całkowicie za darmo obejrzeć pierwsze odcinki wybranych polskich seriali z gwiazdorską obsadą (Tomasz Włosok, Michał Żurawski, Arkadiusz Jakubik, Borys Szyc, Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Adam Ferency, Janusz Gajos, Andrzej Seweryn, Jacek Braciak, Lena Góra, Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Wojciech Mecwaldowski, Izabela Kuna, Rafał Królikowski, Mateusz Damięcki, Zofia Wichłacz, Masza Wągrocka czy Antoni Królikowski) bez logowania się i zakładania konta w serwisie. W ofercie dostępne są produkcje: "Emigracja XD", "Kruk. Szepty słychać po zmroku", "Klangor", "Król", "Żmijowisko", "Powrót" i "Planeta singli. Osiem historii".

Dodatkowo w związku ze zbliżającą się premierą 3. sezonu seriali "Belfer", na Canal+ Online udostępniono bezpłatnie cały pierwszy sezon thrillera kryminalnego z Maciejem Stuhrem w roli głównej. Historia opowiada o niekonwencjonalnym nauczycielu, który przyjeżdża do małej miejscowości, w której zginęła młoda dziewczyna. Mężczyzna rozpoczyna trzymające w napięciu śledztwo w tej sprawie.

"Belfer" sezon 3: kiedy premiera na Canal+?

Pierwszy sezon "Belfra", który miał premierę w 2015 roku, bardzo wysoko postawił poprzeczkę wszystkim kolejnym polskim produkcjom kryminalnym. Z miejsca stał się hitem pod względem oglądalności, wybitnych recenzji, festiwalowych nagród oraz motorem do ogólnopolskiej dyskusji o tym, kto tak naprawdę zabił Joannę Walewską. Wszyscy też zgodnie stwierdzili, że takiego nauczyciela jak polonista z Dobrowic - Paweł Zawadzki - każdy chciałby mieć. Teraz po wielu latach (i nieudanym sezonie 2.) "Belfer" powraca, w stylu, za który wszyscy go pokochali.

Oglądaj

Na razie nie wiadomo kiedy 3. sezon "Belfra" trafi na Canal+. Zdradzono jedynie, że po wakacjach, a więc zapewne we wrześniu 2023 roku.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Canal+