Obserwuj w Google News

„Kruk“: 1. sezon hitu Canal+ obejrzysz za darmo. Jak to zrobić? [WIDEO]

1 min. czytania
05.12.2022 13:10
Zareaguj Reakcja

„Kruk: Szepty słychać po zmroku“ to polski thriller, który jest jednym z hitów stacji Canal+. Teraz, w ramach promocji finałowych odcinków, dystrybutor zdecydował się udostępnić pierwszy sezon za darmo dla wszystkich.

Kruk. Szepty słychać po zmroku - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Canal+

„Kruk: Szepty słychać po zmroku” i „Kruk: Czarny Woron Nie śpi” to wielkie hity stacji Canal+ oraz platformy streamingowej Canal+ Online. Produkcja z udziałem Michała Żurawskiego zadebiutowała w 2018 roku i z marszu zaskarbiła sobie dużą przychylność widzów i krytyków, którzy chwalili ją za ciekawe ukazanie Podlasia oraz ukazanie intrygi kryminalnej, otoczonej psychologiczną otoczką. Widzowie rozkochali się w przygodach Adama Kruka, dzięki czemu serial jest najlepiej ocenianą produkcją oryginalną polskiego oddziału Canal+. Teraz, w ramach celebracji premiery trzeciego, finałowego sezonu, szefostwo stacji zdecydowało się wypuścić pierwszy sezon za darmo dla wszystkich.

Redakcja poleca

„Kruk” za darmo. Gdzie oglądać serial? 

Pierwszy odcinek serialu dostępny jest za darmo w serwisie YouTube. Cały, sześcioodcinkowy pierwszy sezon jest zaś odblokowany na platformie streamingowej Canal+ Online.

W serwisie dostępny jest także drugi sezon serialu. Ten jednak obejrzymy już, kupując abonament serwisu.

„Kruk: Jak Tu Ciemno” – kiedy premiera?

Nowy sezon popularnego serialu, z podtytułem „Jak tu ciemno”, zadebiutuje na Canal+ i platformie streamingowej Canal+ Online już w piątek 9 grudnia.

Czytaj także:  To on będzie nowym Bondem? Nikt go wcześniej nie typował

RadioZET.pl/DailyWeb/informacja prasowa Canal+

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.