Obserwuj w Google News

To on będzie nowym Bondem? Nikt go wcześniej nie typował

2 min. czytania
01.12.2022 19:07
Zareaguj Reakcja

Temat wyboru nowego Jamesa Bonda budzi ogromne emocje. Twórcy filmów nie ujawnili jeszcze, kto zastąpi Daniela Craiga, stąd pojawiają się liczne spekulacje. Najnowszego kandydata jednak nikt nie typował.

Aaron Taylor-Johnson
fot. Lee Jae-Won/Aflo Images/East News

Aaron Taylor-Johnson będzie nowym Jamesem Bondem? Jak podaje portal film.wp.pl, zagraniczne media informują, że 32-letni Brytyjczyk ma duże szanse na otrzymanie słynnej roli. Skąd taki pomysł? 

Zobacz także: HBO Max zapowiada nowości na pierwszą połowę grudnia. To same mocne tytuły

Aaron Taylor-Johnson będzie nowym Jamesem Bondem? 

Aaron Taylor-Johnson zastąpi Daniela Craiga i wcieli się w Jamesa Bonda? Tak typują zagraniczne media. Serwis Mirror podaje, że to właśnie 32-letni aktor, znany z filmów "Bullet Train" czy "Avengers: Czas Ultrona", wychodzi na prowadzenie. Jednym a argumentów ma być to, że producenci filmów o Jamesie Bondzie wymarzyli sobie, by angaż otrzymał młody aktor.

Redakcja poleca

Brytyjskie źródło podaje również, że Aaron Taylor-Johnson brał już udział w zdjęciach próbnych, gdzie miał się świetnie sprawdzić i to on ma zostać ogłoszony nowym agentem 007. Warto wspomnieć, że na szczegóły trzeba będzie jeszcze jakiś czas poczekać. Wcześniej do roli Jamesa Bonda typowano takich aktorów jak Idris Elba, Tom Hardy, Henry Cavill czy Tom Hiddleston.

Aaron Taylor-Johnson ma 32 lata i wiele ról na koncie. Prywatnie jest związany z Sam Taylor-Johnson, cenioną reżyserką. Wybranka aktora jest od niego starsza o 23 lata. Para doczekała się dwóch córek.

Kiedy film o Jamesie Bondzie trafi do kin?

Na nowy film o przygodach Jamesa Bonda trzeba będzie trochę poczekać. Jak podaje portal film.wp.pl, Michael G. Wilson, scenarzysta kolejnego filmu, obstawia, że ekipa filmowa wejdzie na plan najwcześniej w 2024 roku. Oznacza to, że kolejna produkcja trafi do kin najwcześniej pod koniec 2025 roku.

Zobacz także: Znany film mija się z prawdą? Była partnerka Elvisa Presleya miażdży produkcję

SPEŁNIAMY MARZENIA W RADIU ZET. WYŚLIJ ZGŁOSZENIE

RadioZET.pl/film.wp.pl

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.