Obserwuj w Google News

Barwy szczęścia odc. 2890. Mózg Huberta nie działa normalnie

2 min. czytania
15.11.2023 16:32

Barwy szczęścia, odcinek 2890 - streszczenie. W kolejnym epizodzie popularnego serialu TVP mózg Huberta źle zniesie kryzys w małżeństwie.

Barwy szczęścia Marek Molak - kadr z serialu TVP
fot. TVP/materiały prasowe

Co wydarzy się w 2890. odcinku "Barw Szczęścia"? Widzowie serialu  TVP 2 zobaczą pogłębiający się kryzys w związku Huberta (Marek Molak) i Klary (Olga Jankowska) o Marysię (Nina Szumowska). Mężczyzna będzie musiał wyznać Joasi Sokalskiej (Anna Gzyra-Augystynowicz) prawdę na temat swojego mózgu.

Serial "Barwy szczęścia" trafił na antenę Dwójki w 2007 roku. Od tego momentu historia mieszkańców ulicy Zacisznej na osiedlu "Pod Sosnami" w Warszawie nieprzerwanie przyciąga przed ekrany setki tysięcy widzów. Co wydarzy się w kolejnym odcinku?

"Barwy Szczęścia", odcinek 2890: Mózg Huberta przestanie działać normalnie

Jak podaje Telemagazyn, w 2890. odcinku "Barw Szczęścia" zobaczymy, że dawne problemy z mózgiem Huberta powrócą. Bohater jakiś czas temu przeszedł poważną operację po urazie głowy w nielegalnej walce MMA. Na szczęście uratowała go specjalna elektroda w mózgu. Jeśli nie będzie regularnie ładował akumulatorów urządzenia, może umrzeć. Niestety do niebezpiecznego zdarzenia dojdzie podczas kolejnej kłótni z żoną. 

Hubert oczywiście pokłóci się z Klarą o Marysię. Kobieta zażąda, by ten wysłał ich dziecko do USA. Będzie też przedkładać swoją karierę pisarki i scenarzystki nad potrzeby rodziny. Kobieta doprowadzi do sytuacji, w której zapyta Marysię, z kim woli mieszkać. Ta sytuacja sprawi, że elektroda w mózgu Huberta będzie wymagała dodatkowego ładowania.

Zdenerwowany sytuacją z żoną, powie Joasi, że musi się podładować. Szybko wytłumaczy zdziwionej dziewczynie, że jego mózg nie funkcjonuje normalnie i elektrostymulator wewnątrz organu potrzebuje dodatkowego zasilania, szczególnie w sytuacjach dużego napięcia i stresu. Joasia postanowi zapytać Huberta, czy przypadkiem jego żona nie ma za złe, że mieszka z nim obca kobieta i jej syn (Artem Malashchuk). Mężczyzna zaprzeczy, tłumacząc, że problemy w związku z Klarą mają inną przyczynę. Czy Pyrkowie kiedyś się pogodzą? Przekonamy się w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia".

Redakcja poleca

"Barwy Szczęścia" odcinek 2890: gdzie i kiedy oglądać?

Nowy 2890. odcinek "Barw Szczęścia" będzie można obejrzeć 27 listopada 2023 roku o godzinie 20:10. Produkcja emitowana jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP 2. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Źródło: Radio ZET/Telemagazyn

Nie przegap
Klan, Na Wspólnej, Pierwsza Miłość
10 Zobacz galerię
fot. print screnn z TVP VOD/TVN Player/Polsat GO