Obserwuj w Google News

"Wychowane przez wilki" Ridleya Scotta powróci z 2. sezonem

1 min. czytania
18.09.2020 11:42
Zareaguj Reakcja

"Wychowane przez wilki" to nowy serial platformy HBO Max, który cieszy się dużą popularnością. Fani science fiction i Ridleya Scotta mają powody do radości. Właśnie ogłoszono, że powstaną kolejne odcinki. 

"Wychowane przez wilki" - 2. sezon powstanie
fot. Materiały prasowe HBO Max

"Wychowane przez wilki" powróci z 2. sezonem. Taką decyzję podjęli włodarze platformy HBO Max, na potrzeby której powstał serial. Choć nie zakończono jeszcze emisji pierwszej serii, produkcja Ridleya Scotta wzbudziła takie zainteresowanie, że postanowiono przedłużyć serial o kolejnej odcinki.

"Wychowane przez wilki" - 2. sezon powstanie

To właśnie wysoka oglądalność miała wpłynąć na decyzję o powstaniu 2. sezonu serialu "Wychowane przez wilki". Choć nie znamy oficjalnych wyników, mówi się, że w ciągu tygodnia od premiery, liczba widzów wzrosła o aż 50%.

Tatiana Maslany zagra She-Hulk w serialu Marvela. Mark Ruffalo powitał serialową kuzynkę

"Wychowane przez wilki" - o czym jest serial?

"Wychowane przez wilki" (w oryginale "Raised by Wolves") to serial science fiction przedstawiający historię dwójki androidów wychowujących ludzkie dzieci na opuszczonej planecie. Gdy dzieci dorastają, różnice między nimi zaczynają prowadzić do konfliktu. A ten do otwartego buntu.

"Wychowane przez wilki" - gdzie oglądać?

W Polsce serial "Wychowane przez wilki" dostępny jest za pośrednictwem platformy HBO GO. Jednym z twórców serialu jest Ridley Scott - człowiek, który dał światu takie hity jak "Obcy" i "Łowca androidów". W obsadzie znaleźli się: Travis Fimmel, Amanda Collin, Abubakar Salim, Winta McGrath, Niamh Algar, Matias Varela, Felix Jamieson, Ethan Hazzard, Jordan Loughran, Aasiya Shah oraz Ivy Wong. 

Canal+ udostępnił plakat i zwiastun serialu "Król" na podstawie książki Twardocha