Obserwuj w Google News

Canal+ udostępnił plakat i zwiastun serialu "Król" na podstawie książki Twardocha

1 min. czytania
18.09.2020 11:07
Zareaguj Reakcja

"Król" to jedna z najgłośniejszych premier tej jesieni. Canal+ udostępnił plakat i zwiastun serialu na podstawie książki Szczepana Twardocha. Kiedy premiera i kto występuje w produkcji? Zdradzamy poniżej.

Kacper Olszewski
fot. Materiały prasowe Canal +

"Król": Canal+ udostępnił plakat i zwiastun serialu na podstawie książki Twardocha. Na ten moment czekali wszyscy fani śląskiego pisarza. Canal+ wykupił prawa do ekranizacji jego bestsellerowej książki już kilka lat temu, ale dopiero teraz serial trafi do telewizji. Ujawniono już plakat i zwiastun serialu. Szykuje się polskie "Peaky Blinders"?

Zobacz także:  Król - gdzie oglądać nowe odcinki serialu online i w telewizji oraz kiedy emisja? 

"Król": obsada, plakat i zwiastun serialu na podstawie książki Twarodacha

"Król" zadebiutuje w telewizji jesienią 2020 roku. Canal+ podgrzewa atmosferę, publikując oficjalny plakat. Akcja serialu "Król" rozgrywa się w Warszawie w 1937 roku. Jest to opowieść o losach żydowskiego gangstera. Serial ma ukazać stolicę od niebezpiecznej strony. W produkcji nie zabraknie mocnych scen i przemocy. W "Królu" zobaczymy m.in. Michała Żurawskiego, Arkadiusza Jakubika, Kacpra Olszewskiego, Magdalenę Boczarską czy Borysa Szyca. Poniżej można zobaczyć plakat.

Poniżej można zobaczyć intrygujący zwiastun.

"Król" na Canal+: kiedy premiera serialu?

Serial "Król" trafi na antenę Canal+ Premium i VOD w listopadzie 2020 roku. Dokładny dzień premiery nie jest jeszcze znany.

Zobacz także:  Król - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać nowe odcinki w Canal+? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl