Obserwuj w Google News

"The Mandalorian" sezon 3: zobacz pierwszą zapowiedź hitu Disney+ [WIDEO]

2 min. czytania
12.09.2022 15:00
Zareaguj Reakcja

3. sezon serialu "The Mandalorian" doczekał się pierwszej zapowiedzi podczas wydarzenia D23 2022. Co czeka bohatera spin-offu "Star Wars"? Kiedy premiera na Disney+?

The Mandalorian - Nick Nolte i Pedro Pascal - kadr z serialu Disney+
fot. Rex Features/East News

"The Mandalorian" to niekwestionowany hit Disney+. Fani czekają na 3. sezon serialu. W sieci zadebiutowała pierwsza zapowiedź ciągu dalszego przygód Mando i małego Grogu. Co czeka bohaterów?

"The Mandalorian" sezon 3: pierwsza zapowiedź hitu Disney+

9 września 2022 roku odbyła się kolejna edycja wydarzenia D23, na której Disney prezentował swoje filmowe i serialowe nowości. Nie mogło zabraknąć jednej z głównych marek wytwórni - "Star Wars".

Redakcja poleca

W ostatnim czasie "Gwiezdne Wojny" żyją dzięki serialom dostępnym Disney+. Wszystko za sprawą "The Mandalorian" - spin-offu rozgrywającego się kilka lat po wydarzeniach z oryginalnej trylogii, spajającego jednak sagę z trylogią prequeli. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź nowych odcinków przygód Mando i Grogu, zwanego potocznie Baby Yodą.

Oglądaj

Bohaterowie wystąpili gościnnie w innym serialu "Star Wars" - "The Book of Boba Fett". Fabuła 3. sezonu "The Mandalorian" rozgrywa się tuż po zakończeniu produkcji o słynnym łowcy nagród. W zapowiedzi zaakcentowano fakt, wydalenia Mando z grupy radykalnych Mandalorian, którzy nigdy nie zdejmują hełmów. Protagonista będący w posiadaniu starożytnego miecza Darksaber uda się na ponowne spotkanie z Bo-Katan i je towarzyszami broni. Ponownie zobaczymy zniszczoną planetę Mandalora, a także atak na Nevarro. Nie zabraknie też innych dobrze znanych twarzy, między innymi Greefa Kargi i Peli Motto.

Redakcja poleca

"The Mandalorian" sezon 3: kiedy premiera na Disney+?

W obsadzie pojawi się oczywiście odtwórca tytułowej roli - Perdo Pascal. Do serialu wrócą również Katee Sackhoff, Carl Weathers i Amy Sedaris. Gościnnie wystąpi też Christopher Lloyd. Zapowiedziano, że rozwinięty zostanie wątek Armorer, w którą wcieliła się Emily Swallow. Pojawić się ma również Taika Waititi, który w 1. sezonie dubbingował droida IG-11. Trudno powiedzieć, czy powróci ta postać, czy nowozelandzki filmowiec zagra zupełnie nowego bohatera. Premiera 3. sezonu "The Mandalorian" została zapowiedziana na luty 2023 roku. Na razie nie podano dokładnej daty. Nowe odcinki serialu będą dostępne na platformie Disney+, gdzie można obecnie oglądać dwa poprzednie sezony.

RadioZET.pl/Disney/YouTube