Obserwuj w Google News

"The Mandalorian" sezon 3: gwiazdor "Powrotu do przyszłości" w obsadzie serialu [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
2 min. czytania
17.08.2022 13:15
Zareaguj Reakcja

W 3. sezonie serialu "The Mandalorian" wystąpi Christopher Lloyd - gwiazdor serii "Powrót do przyszłości". W jaką postać wcieli się słynny aktor?

Powrót do przyszłości II - Michael J. Fox, Christopher Lloyd - kadr z filmu
fot. Universal Picture / AMBLIN / U Drive Productions/Collection Christophel/East News

Jakiś czas temu pojawiły się pogłoski o dołączeniu do obsady serialu "The Mandalorian" Christophera Lloyda - legendarnego odtwórcy doktora Browna z trylogii "Powrót do przyszłości". Aktor potwierdził swój udział w serialu.

"The Mandalorian" sezon 3: Christopher Lloyd w obsadzie serialu "Star Wars"

Christopher Lloyd zasłynął rolami w takich produkcjach jak "Lot nad kukułczym gniazdem", "Rodzina Addamsów 2", czy "Kto wrobił królika Rogera?", ale przez większość widzów zostanie zapamiętany jako doktor Emmet Brown - twórca wehikułu czasu i jeden z głównych bohaterów serii "Powrót do przyszłości".

Redakcja poleca

Jak podaje portal CBR, Lloyd był obecny podczas Fanboy Expo 2022 w Louisville i uczestniczył w panelu Q&A. Do sieci trafiło nagranie z wydarzenia, na którym moderatorka dyskusji zapytała aktora, czy to prawda, że ma wystąpić w 3. sezonie serialu "The Mandalorian". Lloyd odpowiedział, żartując.

Oglądaj

Wszyscy złożyliśmy przysięgę do zachowania tajemnicy. Więc nie wiem.

Tym samym potwierdził krążące od marca 2022 roku informacje o jego rzekomym udziale w nowych odcinkach przygód Dina Djarina i małego Grogu. Na razie nie wiadomo nawet, czego będzie dotyczyć fabuła 3. sezonu "The Mandalorian", więc tym bardziej trudno powiedzieć, w kogo wcieli się Lloyd. Fani "Gwiezdnych Wojen" i "Powrotu do przyszłości" muszą uzbroić się w cierpliwość.

Redakcja poleca

"The Mandalorian" sezon 3: kiedy premiera na Disney+?

Oprócz Lloyda w obsadzie nie zabraknie oczywiście odtwórcy tytułowej roli - Perdo Pascala. Do serialu wrócą również Katee Sackhoff, Carl Weathers i Amy Sedaris. Zapowiedziano, że rozwinięty zostanie wątek Armorer, w którą wcieliła się Emily Swallow. Pojawić się ma również Taika Waititi, który w 1. sezonie dubbingował droida IG-11. Trudno powiedzieć, czy powróci ta postać, czy nowozelandzki filmowiec zagra zupełnie nowego bohatera. Premiera 3. sezonu "The Mandalorian" została zapowiedziana na luty 2023 roku. Na razie nie podano dokładnej daty. Nowe odcinki serialu będą dostępne na platformie Disney+, gdzie można obecnie oglądać dwa poprzednie sezony.

RadioZET.pl/CBR