Obserwuj w Google News

Keanu Reeves rezygnuje ze współpracy z Leonardo DiCaprio. Co się stało między gwiazdorami?

2 min. czytania
11.10.2022 14:14
Zareaguj Reakcja

Nadchodzący serial "The Devil in the White City" stracił gwiazdę - Keanu Reevesa oraz reżysera - Todda Fielda. Co dalej z produkcją Leonardo DiCaprio i Martina Scorsese?

Keanu Reeves, Leonardo DiCaprio
fot. Rex Features/East News/ Everett Collection/East News

Złe wieści dla osób czekających na serial Hulu "The Devil in the White City". Keanu Reeves i Todd Field wycofali się ze współpracy z producentami nadchodzącego tytułu - Leonardo DiCaprio i Martinem Scorsese. Co teraz?

"The Devil in the White City": Keanu Reeves odchodzi z serialu

Keanu Reeves to jeden z najpopularniejszych aktorów Hollywood. Nie chodzi nawet o udział w tak popularnych seriach, jak "Matrix", "John Wick", "Speed" czy "Bill i Ted". Gwiazdor jest po prostu niesamowicie miły i w przeciwieństwie do wielu celebrytów nie zachowuje się snobistycznie.

Redakcja poleca

Jak donosi Variety, Reeves zrezygnował z udziału w nadchodzącym serialu pod tytułem "The Devil in the White City". Za produkcją nowej propozycji Hulu stoją Leonardo DiCaprio i Martin Scorsese. Aktor znany z "Matrixa" miał być główną gwiazdą serialu, a rola była zapowiadana jako pierwszy w karierze Reevesa występ w dużej produkcji odcinkowej. Informacja nie została podana oficjalnie. Zarówno produkcja "The Devil in the White City", jak i przedstawiciele aktora odmówili komentarza na ten temat.

Redakcja poleca

"The Devil in the White City": serial Leonardo DiCaprio traci reżysera

To jednak niejedyna strata producentów. Kilka dni po odejściu Reevesa z obsady okazało się, że twórcy muszą szukać nowego reżysera. Według informacji uzyskanej przez Variety, Todd Field - aktor i filmowiec znany dzięki takim tytułom, jak "Za drzwiami sypialni", "Carnivàle", czy "Tár", również postanowił zrezygnować ze współpracy z DiCaprio i Scorsese. W tym wypadku również nie udało się poznać szczegółów odejścia od pracy nad "The Devil in the White City". Być może w przyszłości dowiemy się, co było powodem rezygnacji Reevesa i Fielda.

Redakcja poleca

"The Devil in the White City": o czym będzie serial DiCaprio i Scorsese?

Nadchodzący serial "The Devil in the White City" to oparta na faktach historia Daniela H. Burnhama - wizjonerskiego architekta, który chciał zapisać się na kartach historii dzięki Światowym Targom Chicago w 1893 roku, oraz doktora H.H. Holmesa - pierwszego nowożytnego amerykańskiego seryjnego mordercy. Oprócz Scorsese i DiCaprio w produkcję zaangażowani są Rick Yorn, Jennifer Davisson, Stacey Sher, Sam Shaw i Mark Lafferty. Scenariusz Sama Shawa został oparty na książce Erika Larsona. Prace nad "The Devil in the White City" trwają od roku 2019. Na razie nie wiadomo, kiedy serial trafi na Hulu i kto zastąpi Reevesa i Fielda.

RadioZET.pl/Variety