Obserwuj w Google News

"Teoria wielkiego podrywu" doczeka się kontynuacji? Kaley Cuoco zdradziła, co myśli

2 min. czytania
10.05.2021 16:12
Zareaguj Reakcja

Serial "Teoria wielkiego podrywu" był emitowany w latach 2007-2019. Produkcja ma wielu fanów na całym świecie, którzy chętnie wracają do oglądania serialu. Kaley Cuoco, czyli serialowa Penny, zdradziła, że nie może się doczekać powrotu na plan produkcji. Czy to oznacza, że doczekamy się kontynuacji serialu "Teoria wielkiego podrywu"? Zdradzamy poniżej.

Teoria wielkiego podrywu
fot. Chuck Lorre Productions/Warner Bros. TV/Album/East News

"Teoria wielkiego podrywu" doczeka się kontynuacji? Kaley Cuoco zdradziła, co myśli o powrocie na plan. Na wstępie należy jednak ostudzić entuzjazm - aktorka nie zapowiedziała powrotu ekipy na plan serialu. Wyznała jednak, że bardzo marzy jej się specjalny odcinek "Teorii wielkiego podrywu" na wzór "Przyjaciół". Jaka jest na to szansa? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "Stewardesa", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Teoria wielkiego podrywu" doczeka się kontynuacji?

"Teoria wielkiego podrywu" to popularny sitcom, który był emitowany przez dwanaście lat. Produkcja zyskała sympatię widzów na całym świecie i była wyświetlana w telewizjach na całym globie. Kaley Cuoco przez lata wcielała się w Penny. Aktorka wyznała w jednym z wywiadów, że bardzo tęskni za pracą na planie. Dodała też, że ma nadzieję, że serial czeka reaktywacja na miarę "Przyjaciół".

 Jestem szczerze otwarta na ponowne spotkanie z ekipą na planie, nie mogę już się doczekać takiego show w wydaniu "Przyjaciół". - Kaley Cuoco

Przypominamy, że już niedługo HBO ma wyemitować specjalny odcinek przyjaciół, w którym aktorzy ponownie spotkają się na planie i podyskutują o dziesięcioletniej pracy. Czy taki los czeka kolejne popularne produkcje? Wielki wpływ na takie decyzje może mieć wskaźnik oglądalności specjalnego odcinka sitcomu "Friends". Na oficjalne decyzje przyjdzie nam jeszcze poczekać.

Redakcja poleca

"Teoria wielkiego podrywu": gdzie oglądać serial?

Serial "Teoria wielkiego podrywu" jest dostępny na platformie HBO GO. Użytkownicy mogą tam znaleźć wszystkie sezony produkcji.

Zobacz także:  "Dexter": oryginalna obsada nie powróci w kontynuacji serialu. Co wiemy o fabule?

Najpopularniejsze seriale ostatnich lat. Widzieliście je wszystkie?

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl