Obserwuj w Google News

"Squid Game": Rami Malek i Pete Davidson w parodii serialu Netflixa [WIDEO]

1 min. czytania
20.10.2021 13:25
Zareaguj Reakcja

"Squid Game" jest koreańskim serialem Netflixa i zarazem jednym z największych hitów platformy ostatnich lat. Sukces serialu został dostrzeżony przez twórców popularnego programu "Saturday Night Live", gdzie wyemitowano parodię. W rolach głównych Rami Malek i Pete Davidson.

Squid Game
fot. Noh Junhan/Netflix

"Squid Game": Rami Malek i Pete Davidson w parodii serialu Netflixa. "Squid Game" jest ogromnym hitem platformy Netflix. Serial zadebiutował 17 września, a od tego czasu obejrzało go ponad 111 milionów użytkowników z całego świata. Tym samym "Squid Game" zajmuje miejsce "Bridgertonów" jako najchętniej oglądany serial na platformie. Fabuła "Squid Game" jest kontrowersyjna i szeroko komentowana na całym świecie. Rami Malek i Pete Davidson postanowili stworzyć parodię serialu w programie 'Saturday Night Live".

Zobacz także:  "Squid Game": przerażająca lalka z serialu Netflix istnieje naprawdę. Gdzie można ją zobaczyć?

"Squid Game": Rami Malek i Pete Davidson w parodii serialu Netflixa

"Squid Game" to prawdziwy fenomen. Koreańska produkcja zyskała fanów na całym świecie. Rami Malek i Pete Davidson postanowili przyjrzeć się produkcji i w ten sposób powstała muzyczna parodia serialu "Squid Game", osadzona jednak w Stanach Zjednoczonych. Aktor i komik wykonali piosenkę w stylu country. Poniżej można zobaczyć film, który wyemitowano podczas jednego z odcinków programu "SNL".

Redakcja poleca

"Squid Game": gdzie obejrzeć serial?

Serial "Squid Game" jest dostępny na platformie Netflix. Dostęp do biblioteki Netflixa jest płatny.

Zobacz także:   "Squid Game": dlaczego serial Netflix odniósł sukces? Twórca wyjaśnia światowy fenomen

RadioZET.pl/

HoYeon Jung: kim jest aktorka z serialu "Squid Game" Netflixa? [ZDJĘCIA]