Obserwuj w Google News

Seriale TVN podbiją świat? Trafiły na międzynarodową platformę

2 min. czytania
23.09.2020 11:48
Zareaguj Reakcja

Seriale TVN idą w świat. "Chyłkę", "Szadź" czy "Odwróconych. Ojców i Córki" będzie można obejrzeć między innymi w Stanach Zjednoczonych i USA. Gdzie trafią? Zdradzamy poniżej.

Obsada serialu "Chyłka"
fot. Matuesz Jagielski/East News

Seriale TVN podbiją świat? "Chyłkę" czy "Szadź" można zobaczyć w Australii i USA. Polskie produkcje zostaną udostępnione na stronie streamingowej, z którą TVN Grupa Discovery podpisała trzyletnią umowę. Jak podają wirtualnemedia.pl - w 2021 roku polskie produkcje będzie można zobaczyć m.in. w USA, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii czy Nowej Zelandii.

Zobacz także:  "M jak miłość": Rafał Mroczek wypowiedział się na temat romansu jego bohatera z żoną brata 

Seriale TVN podbiją świat? "Chyłkę" czy "Szadź" można zobaczyć w Australii i USA

Walter Presents to popularny portal streamignowy dostępny w wielu krajach na świecie. To właśnie tam w najbliższych miesiącach trafią polskie produkcje. Tym razem będą to tytuły powiązane ze stacją TVN. Mowa o flagowych serialach takich jak "Chyłka- Zaginięcie","Chyłka-Kasacja", "Szadź" czy "Odwróceni. Ojcowie i córki"

"Chyłka" to opowieść kryminalno-obyczajowa oparta na książce Remigiusza Mroza. Serial przedstawia losy prawniczki Joanny Chyłki. Bohaterka jest odważna, bezkompromisowa i niepokorna. Natomiast "Szadź" to historia seryjnego mordercy oraz detektywa, który podąża jego śladem. W głównych rolach można zobaczyć Macieja Stuhra czy Aleksandrę Popławską. Z kolei "Odwróceni. Ojcowie i córki" to serial z Robertem Więckiewiczem i Arturem Żmijewskim. "Blacha" i Sikora łączą siły, gdy córka jednego z nich prowadzi sprawę brutalnych morderstw. 

Walter Iuzzolino, który jest współzałożycielem Walter Presents, zdradził, że jest fanem polskich seriali fabularnych. Uważa on, że mają one niepowtarzalny klimat. Na sprawdzenie, czy polskie seriale cieszą się zainteresowaniem, będzie trzeba poczekać jeszcze kilka miesięcy. Na razie nie wiemy, czy na platformie pojawią się jeszcze inne polskie produkcje.

Zobacz także:  Łukasz Płoszajski w obsadzie "Na Wspólnej". Kogo zagra gwiazdor "Pierwszej miłości"? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl/Onet.pl