Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Rafał Mroczek wypowiedział się na temat romansu jego bohatera z żoną brata

2 min. czytania
23.09.2020 10:12
Zareaguj Reakcja

W najnowszych epizodach "M jak miłość" możemy obserwować wielkie zmiany w rodzinie Zduńskich. Rafał Mroczek wypowiedział się na temat wątku romansu jego bohatera z żoną brata. Gdzie i kiedy będzie można obejrzeć nowe epizody telenoweli?

Marcin Mroczek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"M jak miłość": Rafał Mroczek wypowiedział się na temat kontrowersyjnego wątku romansu jego bohatera z żoną brata. Paweł pod nieobecność Piotrka (Marcin Mroczek) zbliżył się do Kingi (Katarzyna Cichopek). Czy ich relacja wpłynie na małżeństwo Kingi i Piotra? A może Paweł zrezygnuje z bratowej?

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1528: Basia odziedziczy majątek Modrego? 

"M jak miłość": Rafał Mroczek o kontrowersyjnym wątku w serialu

W "M jak miłość" widzowie obserwują, jak powoli rozpada się związek Kingi i Piotrka. Para jest ze sobą niemal od pierwszych odcinków, czyli od 2000 roku. Fani telenoweli nie są zachwyceni tym, jak rozwinął się ich wątek. Piotrek skupił się na karierze, wyjechał do Stanów Zjednoczonych, podczas gdy jego żona i dzieci zostali na Deszczowej. Paweł zdecydował, że będzie pomagać bratowej, jednak z czasem zrozumiał, że darzy ją uczuciem.

Rafał Mroczek, który wciela się w "M jak miłość" w Pawła, zdradził, dlaczego jego bohater wdał się w taką relację. 

Taki był zamysł scenarzystów "M jak miłość", by po 20 latach Paweł też dobrze poczuł się przy Kindze. Chcieli dodać trochę pikanterii, ale nie wyobrażam sobie, żeby miała nastąpić zamiana braci. Nie chcę, by Paweł był z Kingą – zdradził Rafał Mroczek podczas rozmowy w "Fakcie".

Aktor zauważył także, że widzowie nie reagują pozytywnie na taką zmianę. Uważa, że wątek jest bardzo ciężki i fani nie wyobrażają sobie, by Paweł zastąpił Piotrka. Jak potoczą się losy bohaterów? Dowiemy się w najnowszych epizodach "M jak miłość".

"M jak miłość": gdzie i kiedy oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu - w każdy poniedziałek oraz w każdy wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2. Najbliższy epizod zostanie wyświetlony w poniedziałek, 28 września 2020 roku.

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1531: Natalka wyzna, dlaczego zostawiła córkę 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Gwiazdy.wp.pl