Obserwuj w Google News

Netflix z rekordem wejść na platformę. Przyczyniły się do tego seriale

2 min. czytania
16.12.2021 14:45
Zareaguj Reakcja

Netflix najpopularniejszą platformą streamingową w Polsce? Pod koniec listopada padł rekord, jeśli chodzi o wizyty Polaków na Netflixie. Ile użytkowników korzysta już z platformy?

Netflix
fot. Shutterstock

Netflix z rekordem wejść na platformę. Coraz więcej Polaków korzysta z usług Netflixa. Pod koniec listopada 2021 roku padł absolutny rekord. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - Netflixa, korzystając z różnych urządzeń, odwiedziło ponad 13 milionów Polaków.

Zobacz także:  Ile kosztuje Netflix? CENA na miesiąc, na rok, na 2 i 4 osoby, na 1 osobę [CENA ABONAMENTU 2021]

Netflix z rekordem wejść na platformę. Przyczyniły się do tego seriale

Netflix wyrasta na lidera wśród platform streamingowych w Polsce. W ostatnim czasie z aplikacji korzystało ponad 13 milionów Polaków. W bibliotece Netflixa można znaleźć filmy, seriale i programy rozrywkowe. Twórcy platformy wydają też własne seriale i filmy, które coraz częściej liczą się w wyścigu po prestiżowe nagrody. W ten sposób przyciąga się również nowych użytkowników, skuszonych głośnymi i popularnymi tytułami.

Redakcja poleca

Warto wspomnieć, że wirtualnemedia.pl powołały się na badania Mediapanel. Użytkownikiem zostaje każdy internauta, który raz w miesiącu odwiedził określoną witrynę czy aplikację. Faktem jest, że Netflixa odwiedziło 13,02 mln polskich internatów, co daje 43,62 procent zasięgu. Za Netflixem znajduje się WP Pilot (4,67 mln), Player (4,1 mln użytkowników), HBO GO (3,29 mln użytkowników).

Netflix: ile to kosztuje?

Netflix jest płatną platformą. Abonament jest rozbity na kilka opcji. Poniżej można znaleźć aktualne ceny:

  • podstawowy - 29 zł,
  • standard - 43 zł,
  • premium - 60 zł.

Zobacz także:  "Niewybaczalne": o czym jest nowy hit Neflixa z Sandrą Bullock? [OBSADA, FABUŁA]

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl

5 najlepszych filmów Netflixa. Te produkcje trzeba obejrzeć