Obserwuj w Google News

"Wiedźmin": Geralt i Ciri w Kaer Morhen. Zobacz fragment 2. sezonu hitu Netflix [WIDEO]

2 min. czytania
15.12.2021 07:22
Zareaguj Reakcja

Netflix zaprezentował fragment jednego z odcinków nadchodzącej kontynuacji serialu "Wiedźmin". Widzimy w nim dwójkę głównych bohaterów - Geralta i Ciri.

Wiedźmin - Henry Cavill - kadr z serialu Netflix
fot. Rex Features/East News

Fani "Wiedźminia" odliczają godziny do premiery drugiego sezonu serialu Netflix. W sieci pojawiła się nowa zapowiedź, która okazuje pierwsze przybycie Ciri do Kaer Morhen - siedziby wiedźmińskiej szkoły cechu wilka.

"Wiedźmin" sezon 2: Geralt i Ciri w Kaer Morhen 

Nowe odcinki "Wiedźmina" już niedługo trafią do bazy Netflix. Tym razem zobaczymy jak Geralt z Rivii szkoli swoją przybraną córkę Ciri. Aby rozpocząć trening, para musi najpierw trafić do siedliska cechu wilka znanego jako Kaer Morhen.

Redakcja poleca

Na kanale YouTube portalu IGN pojawił się kilkudziesięciosekundowy fragment jednego z odcinków drugiego sezonu "Wiedźmina". Widzimy w nim jak tytułowy bohater zabiera Ciri po raz pierwszy do miejsca, które może nazwać swoim domem.

Oglądaj

W powyższym fragmencie Geralt i Ciri wjeżdżają na Płotce przez bramę Kaer Morhen na dziedziniec warowni. Dziewczyna pyta, ilu wiedźminów zamieszkuje siedzibę. Geralt odpowiada, że ostatni raz było 20 wojowników wyszkolonych do zabijania potworów. Para wchodzi do środka, gdzie znajdują się pozostali wiedźmini, reagujący zaskoczeniem na pojawienie się młodej dziewczyny u boku Geralta.

W Kaer Morhen Ciri spotka najstarszego znanego wiedźmina - Vesemira, w którego wcielił się duński aktor Kim Bodnia. Niestety postać nie pojawia się w zapowiedzi, więc miłośnicy serialu Netflix i książek Andrzeja Sapowskiego muszą poczekać jeszcze kilka dni, na zobaczenie wiedźmińskiego mistrza na małym ekranie.

Redakcja poleca

"Wiedźmin" sezon 2: kiedy premiera?

Nowe odcinki "Wiedźmina" zadebiutują na platformie Netflix już 17 grudnia 2021 roku. W drugim sezonie zobaczymy rozwój młodej bohaterki granej przez Freyę Allan. Geralt ( Henry Cavill) wezmie ją pod swoje skrzydła, ponownie łącząc siły z czarodziejką Yennefer (Anya Chalotra) i bardem Jaskrem (Joey Batey). W nowych odcinkach pojawi się też szereg zupełnie nowych postaci oraz potworów, z którymi spektakularne walki stoczy Geralt. Obecnie twórcy pracują nad 3. sezonem serialu.

RadioZET.pl/YouTube/IGN

Netflix: Najważniejsze filmowe premiery jesień-zima 2021 [ZDJĘCIA, DATY, OPISY]