Obserwuj w Google News

Monika Miller została aktorką. Wnuczka Leszka Millera zagra w serialu Polsatu "Gliniarze"

1 min. czytania
27.08.2020 17:54
Zareaguj Reakcja

Monika Miller została aktorką. Wnuczka Leszka Millera pojawi się w kolejnym sezonie serialu Polsatu "Gliniarze". Kogo zagra 25-letnia gwiazda?

Monika Miller
fot. Adam Jankowski/ Reporter/ East News

Monika Miller pojawi się w kolejnym sezonie serialu "Gliniarze" Polsatu. Młoda gwiazda wcieli się w postać specjalistki od cyberprzestępczości - Żanety Kujawskiej, która umiejętnościami hakerskimi zadziwi nawet dotychczasowego informatyka, Darka.

W nowym sezonie "Gliniarzy" ponownie zobaczymy ulubione pary policyjne: Olgierta Mazura i Krystiana Górskiego oraz Natalię Nowak i Kubę Roguza. Z kolei śledczemu, Adamowi Boguszowi towarzyszyć będzie piękna Weronika Grot.

Monika Miller została aktorką. Gwiazda zagra w nowym sezonie serialu "Gliniarze"

Nowy sezon serialu "Gliniarze" pojawi się na antenie Polsatu już 31 sierpnia. W kolejnej odsłonie "Gliniarzy" nie zabraknie wielu niespodzianek. W nowopowstałym Centralnym Biurze Policji będą widoczne przede wszystkim zmiany kadrowe. Widzowie poznają nowego komendanta, ale też policjantkę w zespole oraz młodą i tajemniczą specjalistką od cyberprzestępczości, którą zagra Monika Miller. W "Gliniarzach" nie zabraknie ciekawych i wciągających historii, gdzie duża część z nich inspirowana jest prawdziwymi i głośnymi sprawami ostatnich miesięcy. Kolejna odsłona "Gliniarzy" wyemitowana zostanie 31 sierpnia. Widzowie będą mogli oglądać serial od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl