Obserwuj w Google News

M jak miłość: Piotrek nie uratuje małżeństwa? Kulisy kryzysu w związku Zduńskich

2 min. czytania
15.09.2020 12:39
Zareaguj Reakcja

Serial "M jak miłość" jest emitowany od 20 lat. Od pierwszych odcinków śledzimy losy Kingi i Piotrka. Para przechodzi poważny kryzys. Czy Zduński nie będzie miał do czego wracać? 

Marcin Mroczek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

M jak miłość: Piotrek nie będzie miał do czego wracać? Pojawiają się kolejne kulisy kryzysu w związku Zduńskich. Przypominamy, że ulubiona para widzów ma od jakiegoś czasu problemy. Piotrek (Marcin Mroczek) rzucił się w wir pracy, podczas gdy Kinga (Katarzyna Cichopek) narzeka na brak jego pomocy w domu. Czy ich idealne małżeństwo się rozpadnie?

Zobacz także:  Dramat w "M jak miłość". Skrzywdzona Natalka wróci do Grabiny? 

M jak miłość: Piotrek nie będzie miał do czego wracać?

W serialu "M jak miłość" Piotrek otrzymał propozycję rozwoju w pracy. Mężczyzna zdecydował się zostawić rodzinę i wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Kinga została sama z dziećmi i coraz mniej ma ochotę czekać na męża. Do tego Paweł (Rafał Mroczek) wciąż okazuje jej zainteresowanie i jest dla niej nieocenionym wsparciem. 

Jak podaje portal superseriale.se.pl - Paweł Zduński zbliży się do bratowej. Co więcej, Franka (Dominika Kachlik) rozszyfruje jego uczucia i zrozumie, że nie ma u Pawła szans, bo ten jest zakochany w swojej bratowej. Zduński otoczy Kingę opieką pod nieobecność brata i będzie starał się być największym wsparciem. 

Emocje dotyczące kontrowersyjnego wątku podkręcają także aktorzy związani z produkcją, w tym Rafał Mroczek. Wszystko wskazuje na to, że dojdzie do konfrontacji braci. Co się wydarzy w serialu i czy Kinga zdradzi męża? Dowiemy się w najnowszych epizodach.

M jak miłość: kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany dwa razy w tygodniu. Można go oglądać na antenie TVP2 w poniedziałki oraz we wtorki o godzinie 20.55.

Zobacz także:  "M jak miłość": Olek odkryje, dlaczego mama Anety wróciła do Polski. Nie są to dobre wieści 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl