Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Olek odkryje, dlaczego mama Anety wróciła do Polski. Nie są to dobre wieści

2 min. czytania
14.09.2020 13:36

W serialu "M jak miłość" pojawiła się nowa postać. Jest to mama Anety, w którą wciela się Hanna Śleszyńska. Olek odkryje, dlaczego kobieta wróciła do Polski. Co się wydarzy w 1529. odcinku serialu? Zdradzamy poniżej.

Hanna Śleszyńska
fot. Adam Jankowski/REPORTER

"M jak miłość", odcinek 1529: Olek odkryje, dlaczego mama Anety wróciła do Polski. W popularnej telenoweli pojawiła się nowa postać - jest to mama Anety (Ilona Janyst). Bohaterka nie przypadła do gustu widzom, którzy uznali, że jest nieprzyjemna i trudno darzyć ją sympatią. W 1539. epizodzie "M jak miłość" Olek (Maurycy Popiel) odkryje, jaki jest prawdziwy powód jej wizyty.

Zobacz także:  "Ludzie i bogowie": nowy serial w TVP. O czym jest i kiedy można go oglądać? 

"M jak miłość", odcinek 1529: Olek odkryje, dlaczego mama Anety wróciła do Polski

W 1529. epizodzie "M jak miłość" widzowie dowiedzą się, jaki jest cel wizyty mamy Anety (Hanna Śleszyńska) w Polsce. Przypominamy, że przybycie matki Chodakowskiej było niezapowiedziane i nie sprawiło jej córce radości. Wręcz przeciwnie - na jaw wyjdzie, jak podły charakter ma Iwona. 

Jak podaje telemagazyn.pl - Aneta już na początku uprzedzi męża, że Iwona jest przebiegła i nie znosi sprzeciwu, więc jej pobyt prawdopodobnie nie będzie należał do najprzyjemniejszych. Kobieta szybko wyzna, że postanowiła zostać w Polsce na dłużej. W jednej z rozmów wyzna zięciowi, że jest poważnie chora.

Co jej dolega? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość".

"M jak miłość", odcinek 1529: Kiedy i gdzie oglądać?

1529. odcinek serialu "M jak miłość" będzie można obejrzeć we wtorek, 29 września 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Posłuchaj podcastu

Zobacz także:  Szokujące sceny w "Barwach szczęścia". Stawicki pobije Dominikę? 

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl