Obserwuj w Google News

Dramat w "M jak miłość". Skrzywdzona Natalka wróci do Grabiny?

2 min. czytania
10.09.2020 09:30

W "M jak miłość" szykuje się kolejny dramat w rodzinie Mostowiaków. Tym razem przestanie się układać w życiu Natalki, ukochanej wnuczki Barbary. Kobieta postanowi wrócić do Grabiny. Co się stanie?

Marcjanna Lelek
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

"M jak miłość": dramat w rodzinie Mostowiaków. W ostatnich epizodach życie córki Marka (Kacper Kuszewski) i Hanki (Małgorzata Kożuchowska) bardzo się zmieniło. Kobieta wyjechała z mężem (Piotr Nerlewski) i córką (Maja Marczak) do Australii, gdzie miało jej się świetnie układać. Jednak załamana kobieta wróci do babci (Teresa Lipowska). Co się wydarzy?

Zobacz także:  M jak miłość: Kinga i Kamil mieli romans? Tajemnica sprzed lat ujawniona 

"M jak miłość": skrzywdzona Natalka wróci do Grabiny?

Serial "M jak miłość" wrócił na antenę Telewizji Polskiej po wakacyjnej przerwie. Scenarzyści telenoweli przygotowali mocne wątki, które przyciągną przed ekrany wielu widzów. To już pewne, że zajdą zmiany w pozornie idealnym życiu Natalki. Córka Mostowiaków wyjechała z rodziną do Australii. Wraz z mężem założyli tam firmę i wszystko wskazywało na to, że wiodą szczęśliwe życie. 

W najnowszych epizodach ukochana wnuczka przyjedzie do Grabiny, by odwiedzić babcię. Barbara szybko zrozumie, że kobietę coś trapi. Jak podają superseriale.se.pl - okaże się, że Franek mocno ją skrzywdził, dlatego zdecydowała się przylecieć do Polski sama. Na razie nie zdradzono, co dokładnie poróżni małżonków, jednak przypominamy, że już w dawnych odcinkach Natalia podejrzewała ukochanego o zdradę.

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" jest emitowany po wakacjach dwa razy w tygodniu. Telenowelę można zobaczyć w każdy poniedziałek oraz wtorek o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Najpopularniejsze polskie seriale ostatnich lat. Oglądałeś je wszystkie?

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl