Obserwuj w Google News

M jak miłość: Kinga i Kamil mieli romans? Tajemnica sprzed lat ujawniona

2 min. czytania
09.09.2020 09:40
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wraca z impetem na antenę Telewizji Polskiej. Widzowie nie będą narzekać na brak emocji. W nowych odcinkach dowiemy się, czy Kinga miała w przeszłości romans z Kamilem.

Kadr z serialu M jak miłość
fot. Piotr Podolewski/Tricolors/East News

M jak miłość: Kinga i Kamil mieli romans? Tego nie spodziewali się nawet najwięksi fani polskiej telenoweli, która jest już emitowana od dwudziestu lat na antenie Telewizji Polskiej. Czy idealne małżeństwo Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek) to już przeszłość? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  Katarzyna Glinka odchodzi z "Barw szczęścia". Co dalej z jej bohaterką? 

M jak miłość: Kinga i Kamil mieli romans? Mężczyzna ujawni tajemnicę sprzed lat

"M jak miłość" to serial, w którym może wydarzyć się dosłownie wszystko. Bohaterowie wcale nie mają kolorowego życia i doświadczają szerokiego spektrum emocji. Przed wakacyjną przerwą przestało się układać w małżeństwie Zduńskich. Piotrek skupił się na pracy, podczas gdy Kinga potrzebowała wsparcia w wychowywaniu dzieci. Do tego Paweł (Rafał Mroczek), czyli brat bliźniak Zduńskiego, zrozumiał, że darzy swoją bratową uczuciem. 

Wiele wskazuje na to, że to dopiero początek problemów w życiu Kingi. Tym razem wszystko za sprawą Kamila (Marcin Bosak). Jak podaje portal party.pl - Kinga zorganizuje imprezę, podczas której zabraknie tylko Piotrka. Kamil przesadzi z alkoholem i znów będzie próbował zdobyć serce Magdy (Anna Mucha). Szopkę przerwie Budzyński (Krystian Wieczorek), rzuci się on na mężczyznę z pięściami. Wściekły Kamil zaatakuje Kingę i zasugeruje, że w przeszłości łączyło ich coś więcej niż przyjaźń.

Jak potoczą się losy Kingi? Czy jej małżeństwo przetrwa? I co łączyło ją z Kamilem? Dowiemy się w najnowszych odcinkach "M jak miłość".

M jak miłość: gdzie i kiedy oglądać?

Serial "M jak miłość" wrócił na antenę Telewizji Polskiej we wtorek, 8 września 2020 roku. Od tej pory będzie emitowany dwa razy w tygodniu (poniedziałki i wtorki) o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  Michał Żebrowski zniknie z "Na dobre i na złe"? Znamy odpowiedź [WIDEO]

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Party.pl