Obserwuj w Google News

"M jak miłość": Karol Strasburger dołączy do obsady serialu? Kogo zagra?

1 min. czytania
18.09.2020 12:54
Zareaguj Reakcja

Karol Strasburger zagra w "M jak miłość"? Na to wskazują najnowsze doniesienia. Wiemy, w kogo miałby się wcielić prowadzący "Familiady". Poniżej znajdziecie pierwsze informacje związane z jego postacią. 

"M jak miłość": Karol Strasburger dołączy do obsady serialu?
fot. Ireneusz Sobieszczuk/TVP/East News

Karol Strasburger gwiazdą serialu "M jak miłość"? Wszystko na to wskazuje! Gwiazdor, znany przede wszystkim z prowadzenia telewizyjnego show "Familiada", ma się wcielić w postać znanego lekarza. Jego bohater sporo namiesza?

"M jak miłość" - Karol Strasburger dołączy do obsady serialu? Kogo zagra?

Zgodnie z doniesieniami tygodnika "Na żywo", Karol Strasburger zagra w "M jak miłość" wybitnego lekarza. Odgrywany przez niego doktor Jerzy Argasiński, mimo swojego wieku, będzie zainteresowany romansami i uwiedzie dużo młodszą partnerkę.

"M jak miłość", odcinek 2527: Kinga uzależni się od leków. Skłamie najbliższym

Spekuluje się, że jego postać będzie ściśle powiązana z wątkiem Anety i Olka. Czy to właśnie Aneta będzie nową wybranką doktora? O tym mamy się przekonać jesienią tego roku, bowiem już wtedy w serialu zawitać ma Karol Strasburger. 

"M jak miłość" - kiedy i gdzie oglądać?

"M jak miłość" to popularny serial emitowany dwa razy w tygodniu. Telenowelę można zobaczyć w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20:55 na antenie TVP2

Canal+ udostępnił plakat i zwiastun serialu "Król" na podstawie książki Twardocha