Obserwuj w Google News

Elif, odcinek 816 - STRESZCZENIE. Jülide musi się wyprowadzić [17.09]

1 min. czytania
16.09.2020 15:13
Zareaguj Reakcja

Streszczenie 816. odcinka serialu "Elif" można znaleźć poniżej. W najnowszym odcinku Jülide musi się wyprowadzić. Co się jeszcze wydarzy w kolejnym odcinku "Elif"? Streszczenie prezentujemy poniżej.

Kadr z serialu Elif
fot. YouTube/Kadr z serialu Elif

"Elif", odcinek 816 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w kolejnym epizodzie serialu "Elif"? Jak potoczą się losy bohaterów popularnej telenoweli? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek "Elif" i o której godzinie? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 816. odcinek "Elif".     

Elif, odcinek 816: Streszczenie epizodu

Streszczenie 816 .odcinka serialu "Elif" prezentuje się następująco:

Właścicielka mieszkania informuje Jülide, że posiadłość została przejęta przez bank, dlatego Jülide i Emirhan muszą się wyprowadzić. Chłopiec jest załamany tą wiadomością, bo nie chce po raz kolejny przenosić się w nowe miejsce i opuszczać swoich kolegów. Jülide pociesza synka i obiecuje, że postara się znaleźć jakieś mieszkanie w okolicy. Natomiast Hümeyra martwi się, że Tarik długo nie wraca. Nie wie o tym, że mężczyzna został uwięziony w garażu i potrzebuje pomocy. Macide odzyskuje zdrowie i wraca do rezydencji. Vildan chce opowiedzieć wszystkim, jak wyglądała sytuacja z Elif i z Tarikiem. Mężczyzna ją jednak powstrzymuje.

Elif, odcinek 816: Gdzie i kiedy oglądać?

Kolejny, 816. odcinek serialu "Elif" będzie można obejrzeć w czwartek, 17 września 2020 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 14:00 na kanale TVP1.

Przypominamy, że serial jest emitowany od poniedziałku do piątku w Telewizji Polskiej. 

Natomiast powtórki można obejrzeć kolejnego dnia o godzinie 5:05. Turecki serial "Elif" jest także dostępny online w serwisie VOD TVP. 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Teleman.pl