Obserwuj w Google News

Czerwona królowa - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP?

2 min. czytania
10.09.2020 09:21
Zareaguj Reakcja

"Czerwona królowa" to nowy rosyjski serial, który emitowany jest na antenie Telewizji Polskiej. Produkcja opowiada o młodej modelce, która w obronie swojej matki doprowadza do śmierci ojca, uciekając do stolicy państwa, gdzie rozpoczyna zupełnie nowe życie. Szczegółowe informacje na temat tego, ile odcinków ma serial "Czerwona królowa" i kiedy oglądać w TVP, można znaleźć poniżej.

Czerwona królowa - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP?
fot. Youtube/FILM.UA Group

Serial "Czerwona królowa" - ile ma odcinków? Kiedy oglądać kolejne epizody w TVP? O której godzinie emisja? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, ile odcinków ma serial "Czerwona królowa" i kiedy oglądać.

Czerwona królowa - ile odcinków ma serial TVP?

Informacje na temat tego, ile odcinków ma "Czerwona królowa", poszukiwane są przez wiele osób. Mamy dobre wiadomości - wszystkie szczegóły o nowej rosyjskiej produkcji, są już znane. Pierwszy sezon "Czerwonej królowej" liczy 12 odcinków. Jakiś czas temu pojawiła się także zapowiedź drugiej serii produkcji, jednak nie wiadomo jeszcze, czy TVP zdecyduje się emitować kolejne epizody.

Czerwona królowa - STRESZCZENIE, OBSADA. O czym jest serial i kto gra?

Serial Czerwona królowa - kiedy i o której oglądać w TVP? [DNI I GODZINY EMISJI]

Pierwszy odcinek rosyjskiej produkcji wyemitowany został 8 września 2020 roku. Kolejne odcinki "Czerwonej królowej" można oglądać co tydzień, w każdy wtorek. Epizody emitowane są o godzinie 21:50 na antenie TVP2. Z kolei serial "Czerwona królowa" online można oglądać bezpłatnie na internetowej platformie TVP VOD.

Rok 1953, prowincjonalne miasto w Rosji. Zoja jest uczennicą. Dorasta w biednej rodzinie z ojcem inwalidą wojennym, alkoholikiem, który wciąż urządza awantury. Mama myje podłogi w fabryce. Robi wszystko dla swej córki, by ta mogła żyć inaczej. W czasie kolejnej awantury Zoja w obronie matki uderza ojca. Śmiertelnie. Matka bierze winę na siebie i zostaje skazana. Dziewczyna, jako córka morderczyni, staje się obiektem prześladowań społeczności. Odmawia się jej nawet medalu za celujące oceny w nauce i znakomicie zdaną maturę. Zdesperowana Zoja za łapówkę zmienia imię na Regina i ucieka do Moskwy. Tam poznaje Augustę, profesora konserwatorium, niezwykle kulturalną, miłą starszą panią i jej wnuka przystojnego, miłego Wołodię - brzmi opis serialu "Czerwona królowa" zamieszczony na stronie VOD.

RadioZET.pl