Obserwuj w Google News

dCzerwona królowa - STRESZCZENIE, OBSADA. O czym jest serial i kto gra?

2 min. czytania
10.09.2020 10:08
Zareaguj Reakcja

"Czerwona królowa" to nowy rosyjski serial, który emitowany jest w każdy wtorek na antenie TVP2. Produkcja opowiada o młodej modelce, która w obronie swojej matki doprowadza do śmierci ojca, uciekając do stolicy państwa, gdzie rozpoczyna zupełnie nowe życie. Szczegółowe informacje na temat obsady "Czerwonej królowej" i streszczenie serialu, można znaleźć poniżej.

Czerwona królowa - STRESZCZENIE, OBSADA. O czym jest serial i kto gra?
fot. Youtube/FILM.UA Group

Serial "Czerwona królowa" - OBSADA, STRESZCZENIE: kto gra w rosyjskiej produkcji emitowanej w TVP? O czym opowiada? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy obsadę "Czerwonej królowej" i streszczenie serialu.

Czerwona królowa - OBSADA: kto gra w rosyjskim serialu?

Informacje na temat obsady "Czerwonej królowej" szczególnie interesują wiele osób. W roli głównej możemy oglądać Ksenię Łukjanczikową, która w rosyjskiej produkcji wciela się w Zoję/Reginę. Ponadto w serialu występują m.in. Anatolij Rudenko (jako Władimir Ławrow) oraz Artiom Tkaczenko (Lew Zbarski).

Pierwszy odcinek rosyjskiej produkcji wyemitowany został 8 września 2020 roku. Kolejne odcinki "Czerwonej królowej" można oglądać co tydzień, w każdy wtorek. Epizody emitowane są o godzinie 21:50 na antenie TVP2. Z kolei serial "Czerwona królowa" online można oglądać bezpłatnie na internetowej platformie TVP VOD. Produkcja składa się z 12 odcinków.

Czerwona królowa - ile odcinków ma serial i kiedy oglądać w TVP?

Serial Czerwona królowa - STRESZCZENIE. O czym jest?

Streszczenie serialu "Czerwona królowa" przedstawia się następująco:

Rok 1953, prowincjonalne miasto w Rosji. Zoja jest uczennicą. Dorasta w biednej rodzinie z ojcem inwalidą wojennym, alkoholikiem, który wciąż urządza awantury. Mama myje podłogi w fabryce. Robi wszystko dla swej córki, by ta mogła żyć inaczej. W czasie kolejnej awantury Zoja w obronie matki uderza ojca. Śmiertelnie. Matka bierze winę na siebie i zostaje skazana. Dziewczyna, jako córka morderczyni, staje się obiektem prześladowań społeczności. Odmawia się jej nawet medalu za celujące oceny w nauce i znakomicie zdaną maturę. Zdesperowana Zoja za łapówkę zmienia imię na Regina i ucieka do Moskwy. Tam poznaje Augustę, profesora konserwatorium, niezwykle kulturalną, miłą starszą panią i jej wnuka przystojnego, miłego Wołodię.

RadioZET.pl/TVP VOD