Obserwuj w Google News

Clark Middleton nie żyje. Aktor miał 63 lata

1 min. czytania
06.10.2020 10:29
Zareaguj Reakcja

Clark Middleton nie żyje. Aktor znany z takich produkcji jak "Twin Peaks", "Birdman" czy "Kill Bill 2". Jego śmierć była niespodziewana. Smutną informację podała jego żona.

Clark Middleton
fot. Valerie Macon/AFP/East News

Clark Middleton nie żyje. Aktor miał 63 lata. Odszedł nagle z powodu zakażenia się wirusem Zachodniego Nilu. Informację o jego śmierci za pośrednictwem "Variety" podała żona Elissa. Middleton był znany m.in. z serialu "Twin Peaks" oraz filmów "Birdman" i "Kill Bill 2"

Zobacz także:  Dorota Kawęcka nie żyje. Aktorka znana z seriali "Dom" i "M jak miłość" miała 69 lat 

Clark Middleton nie żyje. Aktor miał 63 lata

Clark Middleton zmarł w wieku 63 lat. Karierę aktorską rozpoczął w 1983 roku. Zaczynał na deskach teatrów, występował także na słynnym Broadwayu. Następnie zagrał w wielu głośnych produkcjach.  Widzowie pamiętają go z roli męża Audrey w "Twin Peaks", ale pojawił się także m.in. w "Kill Billu 2", "Sin City: Miasto grzechu" czy oscarowym "Birdmanie"

Przez wiele lat nauczał aktorstwa, zajmował się także reżyserią i pisał scenariusze. Jak podaje Onet - o jego śmierci poinformowała żona aktora. 

Ze złamanym sercem muszę potwierdzić, że zmarł Clark Tinsley Middleton - ukochany aktor, pisarz, reżyser, nauczyciel, bohater, mąż, przewodnik, przyjaciel. Clark odszedł 4 października w wyniku zarażenia się wirusem Zachodniego Nilu, na którego nie ma lekarstwa. Clark był piękną duszą, która przez całe życie walczyła z ograniczeniami, opowiadając się za osobami niepełnosprawnymi - powiedziała w rozmowie z "Vanity".

Zobacz także:  Archie Lyndhurst nie żyje. Brytyjski aktor miał zaledwie 19 lat 

RadioZET.pl/Onet.pl