Obserwuj w Google News

Archie Lyndhurst nie żyje. Brytyjski aktor miał zaledwie 19 lat

1 min. czytania
02.10.2020 11:52

Archie Lyndhurst nie żyje. Brytyjski aktor znany z młodzieżowego serialu "So Awkward" odszedł nagle w wieku 19 lat. Przyczyny jego śmierci nie są jeszcze znane.

Archie Lyndhurst
fot. YouTube/CBBC/Kadr z serialu "So Awkward"

Archie Lyndhurst nie żyje. Miał przed sobą świetlaną przyszłość, a wielu brytyjskich nastolatków darzyło jego bohatera ogromną sympatią. Archie Lyndhurst odszedł w wieku 19 lat. Tragiczną wiadomość przekazał jego ojciec, aktor telewizyjny Nicholas Lyndhurst. Dokładna przyczyna śmierci nie jest jeszcze znana.

Zobacz także:  Yuko Takeuchi nie żyje. Gwiazda serialu "Miss Sherlock" miała 40 lat 

Archie Lyndhurst nie żyje. Brytyjski aktor miał 19 lat

Archie Lyndhurst przyszedł na świat w 2000 roku w Londynie. Od kilku lat pojawiał się w brytyjskim serialu "So Awkward", przedstawiającym losy przyjaciół z liceum. Pierwsze kroki w aktorstwie stawiał, gdy był jeszcze dzieckiem.

Informację o jego śmierci przekazał ojciec, Nicholas Lyndhurst. Nastolatek zmarł 22 września po krótkiej chorobie w swoim domu w zachodnim Londynie. 

Był utalentowanym aktorem, a jego wkład w "So Awkward" nigdy nie zostanie zapomniany. Poza tym był przezabawnym, hojnym, życzliwym młodym człowiekiem, z którym mieliśmy zaszczyt pracować przez siedem lat - napisali producenci serialu.

Jak podają brytyjskie media - dokładna przyczyna śmierci młodego aktora nie jest jeszcze znana. Lyndhurst miał się zmagać od jakiegoś czasu z chorobą, jednak nie ujawniono, co mu dolegało.

Zobacz także:  Jackie Stallone nie żyje. Matka popularnego aktora miała 98 lat 

RadioZET.pl/BBC.co.uk