Obserwuj w Google News

"Barwy Szczęścia” – odcinek 2298 – streszczenie. Sadowski nie ma romansu? [2.10]

2 min. czytania
01.10.2020 12:00
Zareaguj Reakcja

„Barwy Szczęścia” to jedna z najpopularniejszych pozycji w ramówce stacji TVP2.  Co nastąpi w kolejnych odcinkach "Barw Szczęścia"? Co stanie się z bohaterami w 2298. odcinku serialu? Sprawdziliśmy. Przeczytaj streszczenie 2298. odcinka serialu "Barwy Szczęścia" i dowiedz się, kiedy go oglądać.

Krzysztof Kiersznowski, Barwy szczęścia
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Barwy Szczęścia” – odcinek 2298 – streszczenie. Co wydarzy się w nowym odcinku serialu TVP2 „Barwy Szczęścia”? Gdzie i kiedy oglądać nowy odcinek? Podajemy szczegółowe informacje dotyczące emisji i streszczamy 2298. odcinek serialu „Barwy Szczęścia”.

„Barwy Szczęścia” – odcinek 2297 – STRESZCZENIE [1.10]

„Barwy Szczęścia”, odcinek 2298 – streszczenie epizodu

Streszczenie 2298. odcinka serialu „Barwy Szczęścia” prezentuje się następująco:

Justin, Prot i Sergiusz dalej aktywnie szukają inwestorów, którzy wejdą w biznes z Kornelem. Krystyna, słysząc propozycję, jest nią bardzo zainteresowana. Po powrocie do domu od razu mówi o niej mężowi. Jaworski jest zainteresowany.

Darek piecze kolejny tort na zamówienie. Beata i Grzegorz są pod dużym wrażeniem jego nowych umiejętności. Chętnie go chwalą.

Współlokatorki Ludwika podczas odwiedzin w Warszawie opowiadają Walerii i Irenie o dobrodziejstwach aktywnego życia na emeryturze. W tym samym czasie, podczas spotkania Stefan i Tolek próbują wypytać Sadowskiego o sprawy sercowe i łóżkowe. Są w szoku, gdy dowiadują się, że nic nie łączy go z trzema współlokatorkami, poza platoniczną przyjaźnią.

Do Janickiego wpada Józek, który przyjechał z Niemiec, aby odwiedzić chorego brata. Panowie wspominają „stare dobre czasy”.

„Barwy Szczęścia” – gdzie i kiedy oglądać?

„Barwy Szczęścia” powróciły po wakacyjnej przerwie na antenę TVP2 już 1 września. Od tego momentu codziennie o 20.10 możemy oglądać nowe odcinki serialu. Serial dostępny jest także na platformie streamingowej VOD.TVP.PL.

Czytaj także:  "M jak miłość": nowa postać w serialu mocno namiesza w życiu Olka i Anety.

Źródło: Radiozet.pl/Telaman.pl/Telemagazyn.pl