Obserwuj w Google News

"M jak miłość": nowa postać w serialu mocno namiesza w życiu Olka i Anety

2 min. czytania
30.09.2020 10:05
Zareaguj Reakcja

W "M jak miłość" pojawi się nowa postać, która sporo namiesza w życiu Olka i Anety. Kim jest Kasia i w jaki sposób wpłynie na małżeństwo Chodakowskich? Zdradzamy poniżej.

Maurycy Popiel
fot. Adam Jankowski/REPORTER

"M jak miłość": nowa postać w serialu mocno namiesza w życiu Olka i Anety. Miał być spokój i sielanka. Chodakowski wrócił do domu z aresztu, a jego żona myślała, że to koniec ich kłopotów. Najpierw pojawiła się matka Anety (Hanna Śleszyńska), która jest niezbyt uroczą osobą, a teraz Kasia (Paulina Lasota). Kim jest ta postać i dlaczego wpłynie na małżeństwo Olka i Anety?

Zobacz także:  "M jak miłość", odcinek 1531: Ula zostawi Bartka? Mężczyzna wróci do Grabiny 

"M jak miłość": nowa postać w serialu mocno namiesza w życiu Olka i Anety

W "M jak miłość" pojawiła się nowa postać. To stażystka Kasia, której spodoba się Olek (Maurycy Popiel). Chodakowski ma dość awantur Anety (Ilona Janyst) i jej matki. Mężczyzna zainteresuje się wpatrzoną w niego stażystką. Co więcej, Kasia szybko zauważy, że małżeństwo Chodakowskich nie jest zgodne. 

Aneta jest taką postacią, która bardzo kontroluje Olka i lubi mieć wszystko tak, jak jej się podoba, żeby było po jej myśli - powiedziała Paulina Lasota w kulisach "M jak miłość".

Czy Olek będzie miał romans z Kasią? I co z jego małżeństwem z Anetą? Dowiemy się w nowych epizodach "M jak miłość".

"M jak miłość": kiedy i gdzie oglądać?

"M jak miłość" można oglądać dwa razy w tygodniu. W każdy poniedziałek oraz w każdy wtorek. Najnowszy epizod zostanie wyemitowany w poniedziałek, 5 października 2020 roku o godzinie 20.55 na antenie TVP2.

Zobacz także:  M jak miłość, odcinek 1528: Barbara straci kolejnego wnuka? 

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl