Obserwuj w Google News

12 miesięcy bez kredytu! Ola zrobiła furorę w konkursie „Odsetki od Zetki”

2 min. czytania
23.02.2023 16:17
Zareaguj Reakcja

Ola z Czosnowa to już piąta osoba, która odpowiedziała prawidłowo na wszystkie pytania w konkursie „Odsetki od Zetki” i nie musi martwić się swoimi ratami kredytowymi przez najbliższy rok. Dzięki temu zaoszczędzi ponad 4 tysiące złotych!

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

To już ostatnie dni konkursu „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego masz możliwość wziąć w naszej bijącej rekordy popularności zabawie antenowej, w której możesz zgarnąć pieniądze na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych. Nasi słuchacze radzą sobie świetnie – Ola to kolejna słuchaczka, która wygrała rok bez kredytu.

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt. Wyślij zgłoszenie

Redakcja poleca

12 miesięcy bez kredytu! Ola zrobiła furorę w konkursie „Odsetki od Zetki”

Ola, podobnie jak wielu Polaków, musiała wymienić piec grzewczy. Koszt zakupu przewyższał jednak możliwości finansowe mieszkanki województwa mazowieckiego, więc była zmuszona wziąć kredyt.

Słuchaczka poprosiła Radio ZET o pomoc w spłacie rat kredytowych. Opłacało się wysłać zgłoszenie, ponieważ zaprosiliśmy ją do udziału w zabawie. W programie „Chwytaj dzień” zmierzyła się z trzema pytaniami konkursowymi i nie popełniła żadnego błędu. Ola wiedziała, jaki kraj wygrał mundial w Katarze i czym jest bergamotka. Na koniec musiała prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: „Jeśli Ewa rzeczywiście powstała z żebra Adama, to ile par żeber mu zostało?”. Uczestniczka nie miała z tym problemu i powiedziała, że jedenaście.

Podczas czwartkowej gry słuchaczce dzielnie kibicowały koleżanki z pracy. Mają już plany na wieczór.

Bawimy się dzisiaj do rana!

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?
Redakcja poleca