Obserwuj w Google News

Iza zgarnęła wszystko w „Odsetki od Zetki”. Wygrała ponad 25 tys. złotych! „Uwielbiam Was”

2 min. czytania
17.02.2023 12:00

Szaleństwo w Radiu ZET. Wszystko za sprawą Izy z Wodzisławia Śląskiego, która wzięła udział w zabawie „Odsetki od Zetki” i rozbiła bank. W świetnym stylu odpowiedziała prawidłowo na trzy pytania i nie musi martwić się swoim kredytem hipotecznym przez rok. Uczestniczka zaoszczędziła tym samym ponad 25 tysięcy złotych!

Odsetki od Zetki Radio ZET
fot. Radio ZET

„Odsetki od Zetki” to lutowa zabawa antenowa Radia ZET, która robi furorę wśród słuchaczy. To właśnie w naszym konkursie możesz wygrać pieniądze na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych. W piątkowy poranek uczestniczka Iza przekonała się, że naprawdę warto było wysłać zgłoszenie. Do jej kieszeni trafi ponad 25 tysięcy złotych!

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Iza zgarnęła wszystko. Wygrała ponad 25 tysięcy złotych

Iza, podobnie jak tysiące Polaków, mierzy się z wyższymi ratami kredytowymi. Nasza 45-letnia słuchaczka ma kredyt hipoteczny, który będzie musiała spłacać wraz z mężem jeszcze przez 20 lat. Jak przyznała, wybudowała dom dla dwójki swoich dzieci, aby mogły mieć swój własny kąt.

Ekipa Radia ZET postanowiła dać szansę mieszkance Wodzisławia Śląskiego. Uczestniczka wykorzystała ją perfekcyjnie, odpowiadając prawidłowo i niezwykle odważnie na wszystkie pytania zadane przez Marka Starybrata. Dzięki temu Iza może cieszyć się 12 miesiącami bez kredytu.

Mamy to. 25,5 tysięcy złotych z głowy. Świat bez rat. Umiesz liczyć, licz na Radio ZET! – wykrzyczał prowadzący „Dzień Dobry Bardzo”

Jesteście kochani. Uwielbiam Was! – powiedziała wzruszona słuchaczka.

Iza zmierzyła się z trzema pytaniami. Musiała dokończyć słynny łamaniec językowy „Chrząszcz brzmi w trzcinie…”, odpowiedzieć, ile kół ma monocykl, a także odgadnąć, z jakiego powiatu pochodził Grzegorz Brzęczyszczykiewicz z filmu „Jak rozpętałem drugą wojnę światową”. Oczywiście, że z powiatu Łękołody.

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Odsetki od ZETki. Wypełnij formularz i wygraj nawet rok bez kredytu
Redakcja poleca