Obserwuj w Google News

Odsetki od Zetki: szaleństwo w studiu! Słuchaczka Ula zrobiła furorę: „To mega nagroda”

2 min. czytania
09.02.2023 14:37
Zareaguj Reakcja

„Odsetki od Zetki” uszczęśliwiają naszych słuchaczy. Przekonała się o tym Ula z Gliwic, która poprosiła nas o pomoc w spłacie kredytu na mieszkanie. Za zaoszczędzone pieniądze chciałaby spełnić pewne marzenie swojego ukochanego syna. I zrobi to dzięki Radiu ZET! Właśnie wygrała w naszym konkursie pieniądze na pokrycie 6 rat kredytowych.

Marek Starybrat Robert Motyka Radio ZET
fot. Radio ZET

Ruszyliśmy z zabawą antenową „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! Uczestniczka Ula długo nie zapomni czwartkowego poranka.

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: szaleństwo w studiu. Słuchaczka Ula zrobiła furorę

Ula wzięła kredyt na mieszkanie. Przez raty kredytowe mieszkanka Gliwic nie może od wielu lat wyremontować kuchni i spełnić marzenia syna. Chciałaby mu kupić talerze… do perkusji.

Ekipa Radia ZET postanowiła pomóc słuchaczce i zaprosiła ją do gry na antenie. Uczestniczka zagrała niezwykle odważnie i wyśmienicie poradziła sobie z dwoma pytaniami konkursowymi, dzięki czemu pokryjemy jej 6 rat kredytowych. Ogromne emocje udzieliły się też Markowi Starybratowi i Robertowi Motyce. Na koniec Ula postanowiła powiedzieć coś wyjątkowego prowadzącym „Dzień Dobry Bardzo”.

 To dla mnie mega nagroda. Jestem przeszczęśliwa. (...) Chciałam Wam tylko powiedzieć jedną rzecz. Jesteście mega optymistyczni. Dla mnie macie wszyscy 18 lat. Jesteście bardzo pozytywni i zawsze wprawiacie mnie w świetny humor, zwłaszcza rano.

Redakcja poleca

To najmilsze, co radiowiec może usłyszeć. Bardzo dziękujemy – wyznał Marek.

Jestem wzruszony. Kocham Cię, Ula – dodał Robert.

Jak brzmiały pytania konkursowe? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?