Obserwuj w Google News

Wystartowały "Odsetki od Zetki". Ania wygrała 3 miesiące bez rat: "Jestem niesłychanie szczęśliwa"

2 min. czytania
01.02.2023 10:42
Zareaguj Reakcja

Wystartowały „Odsetki od Zetki”, czyli nasza najnowsza zabawa antenowa, w której słuchacze mogą wygrać spłatę rat kredytowych. Za nami pierwszy finał konkursu z udziałem Ani. Uczestniczka z Dębicy poradziła sobie świetnie z pytaniem konkursowym i nie będzie musiała martwić się o swój kredyt przez najbliższe kilka miesięcy. Chcesz, żeby Radio ZET pomogło też spłacić twoje raty? Zgłoś się jak najszybciej!

Marek Starybrat Radio ZET
fot. Radio ZET

Ruszyliśmy z zabawą antenową „Odsetki od Zetki”. Do końca lutego Radio ZET może pomóc spłacić Twój kredyt. Każdy słuchacz, który trafi na naszą antenę, stanie przed szansą wygrania pieniędzy na pokrycie 3, 6, a nawet 12 rat kredytowych! Za nami pierwszy finał, w którym pojawiła się słuchaczka Ania. Co to były za emocje!

Odsetki od Zetki: kliknij tu, aby wysłać zgłoszenie

Odsetki od Zetki: Ania z Dębicy wygrała pieniądze na spłatę 3 rat kredytu

Do udziału w naszej zabawie zgłosiła się Ania z Dębicy, która wyznała, że jej rata kredytu na mieszkanie wzrosła aż o 100 procent, przez co jej rodzinie brakuje pieniędzy nawet na małe przyjemności.

Kredyt był brany w czasach covidowych, więc wtedy były bardzo niskie rady – wyznała słuchaczka na antenie Radia ZET.

W trakcie finału w audycji „Dzień Dobry Bardzo” emocje udzieliły się zarówno uczestniczce, jak i prowadzącym – Markowi Starybratowi i Szymonowi Majewskiemu, który pojawił się w programie jako gość specjalny.

Dzień w Radiu ZET i „Szczyt wszystkiego” z Twojego domu wylicytowane. Nasi słuchacze wsparli WOŚP

Trafiając na naszą antenę, słuchaczka miała już zapewnioną spłatę miesięcznej raty. Na tym jednak się nie skończyło. Ania świetnie poradziła sobie z pytaniem konkursowym dotyczącym prezesa NBP Adama Glapińskiego i wygrała pieniądze na spłatę aż trzech rat kredytu. Choć mieszkanka Dębicy mogła walczyć dalej, zdecydowała się zakończyć grę po pierwszym pytaniu.

Jestem niesłychanie szczęśliwa – powiedziała szczerze.

Jak brzmiało pytanie warte trzy raty kredytowe? Obejrzyj wideo do końca:

Chcesz, aby Radio ZET spłaciło Twój kredyt? Wyślij zgłoszenie jak najszybciej i weź udział w zabawie „Odsetki do Zetki”.

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?