Obserwuj w Google News

Dzień w Radiu ZET i „Szczyt wszystkiego” z Twojego domu wylicytowane. Nasi słuchacze wsparli WOŚP

3 min. czytania
06.02.2023 08:11
Zareaguj Reakcja

Radio ZET po raz kolejny grało z WOŚP. Nasza stacja od lat wspiera Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, więc również w tym roku przygotowaliśmy coś wyjątkowego – dwie niepowtarzalne aukcje internetowe. Nasi słuchacze wylicytowali niezapomniany dzień w Radiu ZET, a także wizytę Marcina Sońty i Michała Korościela w domu zwycięzcy licytacji, skąd poprowadzą na żywo audycję „Szczyt wszystkiego”.

WOŚP 2023 Radio ZET
fot. Radio ZET

Finałowi WOŚP 2023 przyświecało hasło „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!”. Jak zawsze nie brakowało wyjątkowych licytacji, dzięki którym każdy chętny może wesprzeć działania fundacji. Po raz kolejny w akcję zaangażowało się Radio ZET. W trakcie finału w studiu WOŚP pojawiła się Agnieszka Kołodziejska, która przekazała Jurkowi Owsiakowi wyjątkowy prezent!

Redakcja poleca

WOŚP 2023 w Radiu ZET. Licytacja serduszka numer 33 i dwie wyjątkowe aukcje

Ekipa Radia ZET wsparła 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Za nami licytacja złotego serduszka WOŚP z numerem 33 nawiązującym do 33. urodzin naszej stacji, które przypadają na ten rok. Serduszko trafi do słuchacza Andrzeja, który przekazał na rzecz WOŚP - 59 333,13 złotych.

To jednak nie koniec wyjątkowych zetkowych akcji związanych z WOŚP 2023. Do 5 lutego każdy chętny mógł wziąć udział w dwóch unikatowych aukcjach internetowych.

Serduszko WOŚP
fot.

Dzień w Radiu ZET - wylicytowany za 8905 złotych

Zwycięzca licytacji spędzi wyjątkowy dzień w naszej redakcji w Warszawie, gdzie będzie miał okazję poznać naszych prowadzących i zobaczyć na własne oczy, jak powstają słynne zetkowe audycje.

Zwycięzcy licytacji, kawę postawi nasz poranek, czyli Marek Starybrat i Robert Motyka, prowadzący nasz kultowy program "Dzień Dobry Bardzo". Potem już będzie "Dzień Dobry Bardziej" :) W programie Eweliny Pacyny, nadarzy się okazja, jak żadna inna, zapowiedź ulubionej piosenki, w ulubionym radiu, dla wszystkich słuchaczy. To będzie w pełni autorski występ! A skoro "Dzieje Się", oj dzieje, to Agnieszka Kołodziejska zaprasza do siebie. Zwycięzca licytacji dostanie poważne zadanie, będzie asystentem prowadzącej i programu. To odpowiedzialna, ale też super-funkcja dla super-człowieka. Zabawa jak żadna inna, w samym sercu Radia ZET

Redakcja poleca

„Szczyt wszystkiego” prosto z Twojego Domu - wylicytowany za 4752 złotych

Marcin Sońta i Michał Korościel spędzają każde popołudnie ze słuchaczami Radia ZET. Od poniedziałku do piątku słynny duet prezenterów opowiada naszym słuchaczom o najważniejszych informacjach, nie stroniąc od sarkazmu, ironii i absurdu. Dzięki wyjątkowej aukcji na WOŚP jeden z naszych słuchaczy będzie miał możliwość poznać naszych prowadzących. Co więcej, Sońta i Korościel poprowadzą program prosto z jego salonu.

To szczyt wszystkiego, poprowadzić radiowy program z domu?? I to jeszcze z Twojego domu! Wystarczy tylko wylicytować wizytę, najwyżej jak się tylko da. Po pierwsze, by wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, a po drugie, by spędzić kilka fajnych godzin, będąc w samym centrum popołudniowego dowodzenia Radiem ZET. Michał Korościel i Marcin Sońta, nieoceniony i nieokiełznany duet prowadzących „Szczyt Wszystkiego” wpadną, pogadają, gospodarzom dadzą się wykazać antenowo, a poza anteną…? No tego nikt nie widzi, a może pozazdrościć ;-) Inicjatywa należy do Was i Tylko od Was zależy, co inni usłyszą. Życzymy Wszystkim miłej zabawy w licytację i jeszcze lepszej w czasie programu. Tym razem Radio ZET nie tylko zaprasza Was do siebie, ale Radio ZET daje się zaprosić do Was. Damy się zaprosić wszędzie, ale tylko na terenie Polski. Szykuje się super zabawa :-) Powodzenia!

Redakcja poleca
WOŚP szczyt wszystkiego
fot.