Obserwuj w Google News

Ostatnie dni konkursu "Odsetki od Zetki". Jak się zgłosić i wygrać rok bez kredytu?

Piotr Krajewski
1 min. czytania
24.02.2023 15:20
Zareaguj Reakcja

Zakup mieszkania lub samochodu, remont czy wyjazd na wakacje, bardzo często wiąże się z zadłużeniem w banku. Czy na Twoim domowym budżecie również ciąży kredyt? Jeśli tak, zgłoś się do nas i weź udział w konkursie "Odsetki od Zetki", w którym Radio ZET pomaga spłacać raty kredytowe.

Odsetki od ZETki
fot. Radio ZET

KONKURS ZAKOŃCZONY

Wejdź na stronę internetową https://konkursy.radiozet.pl/Odsetki-od-ZETKI i wypełnij formularz. Napisz, jaką masz ratę kredytu i dlaczego to właśnie Tobie powinniśmy pomóc.

Redakcja poleca

Odsetki od Zetki: Radio ZET pomoże Ci spłacić kredyt! Jak się zgłosić?

Nasi prezenterzy będą dzwonić do wybranych osób. Jeśli trafisz na antenę Radia ZET, to już masz zapewnioną spłatę jednej raty! Przystępując do odpowiedzi na pierwsze pytanie, walczysz o spłatę trzech rat. Jeśli dopisze Ci szczęście i odpowiesz poprawnie, możesz zgarnąć pieniądze i się wycofać, lub grać dalej, tym razem o półroczną spłatę Twoich kredytowych zobowiązań. W przypadku, gdy polegniesz na drugim pytaniu, Radio ZET zapłaci jedną ratę Twojego kredytu, jednak jeśli i tym razem odpowiesz dobrze, możesz zostać z zarobionymi dotąd pieniędzmi i podziękować za dalszy udział, bądź zaryzykować i grać dalej. Tym razem masz szansę zdobyć pieniądze na spłatę aż dwunastu rat, a to oznacza cały rok bez kredytu!

Brzmi kusząco, prawda? Spróbuj swoich sił w zabawie "Odsetki od Zetki", wypełnij formularz i zagraj z Radiem ZET o wielkie pieniądze!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY